Міжнародний і український ринки морських вантажоперевезень: підсумки 2016За підсумками 2016 року спостерігаються позитивні тенденції в розвитку індустрії морських вантажоперевезень. Найбільші світові і українські порти і оператори досягли хороших показників. Про деякі успіхи розповідаємо в матеріалі.

DP World і порт «Південний»

Порт «Південний» відомий в Україні і за кордоном як порт з великими глибинами. Він може приймати судна великих розмірів зі значною вантажомісткістю. І тепер співпрацювати з портом «Південний» планує один з найбільш відомих портових операторів у всьому світі – DP World. Про це стало відомо на Всесвітньому економічному форумі у Швейцарії, де українська делегація зустрілася з керівництвом DP World. Компанія також розглядає можливість інвестувати в інші українські порти.

Успіхи еміратського портового оператора пояснюються наявністю у нього великої кількості портових терміналів в розвинених країнах на різних континентах. Хочеться вірити в те, що DP World, один із найбільших портових операторів в світі, посприяє розвитку логістики в Україні.

Успіхи Клайпедського порту

Клайпедський порт, розташований на східному узбережжі Балтійського моря, у 2016 році продемонстрував відмінні результати роботи. За вантажообігом порт посідає друге місце в Прибалтиці. Генеральний директор порту Арвідас Вайткус повідомив, що за попередній рік чистий прибуток порту зріс до 30,5 млн євро.

Доходи зростають разом із обсягами перевалки. У 2016 році порт заробив рекордні 56,5 млн євро. Згідно з прогнозами, наступний рік не буде настільки вдалим, хоча обсяги перевалки знизитися не повинні.

Термінал Сент-Джон: плани на 2017

Єдиний порт Канади на узбережжі Атлантики тепер перебуває під керівництвом одного з найбільших у світі термінальних операторів. DP World розпочинає роботу з терміналом в порту Сент-Джон.

Підписавши довгостроковий контракт на управління терміналом порту, DP World зобов'язується інвестувати кошти в розвиток і роботу терміналу до 2021 року. У планах – спорудження глибоководного причалу і залізничної станції для обслуговування поїздів.

Надіслати запит
* * * * * * *

Ваша заявка відправлена!


Дякуємо, що звернулися в «Гуд Логістік»!

Наш менеджер сконтактує з Вами найближчим часом і надасть інформацію згідно із запитом.

Якщо з Вами не зв'язалися упродовж дня, будь ласка, зателефонуйте нам за номером 0800300577.

Помилка CAPTCHA!

Ви не автентифікували себе як людину.

Вирішіть CAPTCHA.