ГУД ЛОГІСТІК – це енергія руху вашого бізнесу!

Група компаній «Гуд Логістік» – це команда професіоналів, які віддані своїй справі і нашим клієнтам. Наші основні цінності – це відкритість, постійний розвиток, працьовитість і прагнення до досконалості в усьому, що ми робимо.

Наш багаторічний досвід дозволяє нам пропонувати нашим клієнтам оптимальне рішення їх логістичних потреб на динамічному міжнародному та внутрішньому логістичному ринку.

Наші принципи

Сервіс

Ми надаємо повний комплекс якісних логістичних послуг, включно із перевезенням, сертифікацією, страхуванням та юридичним супроводом.

Люди

Багаторічний досвід роботи нашої команди і індивідуальний підхід до кожного клієнта гарантує, що Ви отримаєте високий рівень послуг, що надаються при мінімальних витратах.

Відносини

Ми орієнтовані на довгострокову співпрацю, тому будуємо бізнес разом із нашими клієнтами. Ви отримаєте весь наш досвід, експертність і різнобічну підтримку з урахуванням особливостей Вашого бізнесу.

Гуд Логістік в цифрах

Наші клієнти досягають своїх найвищих цілей завдяки нашому сервісу

ДОСВІД РОБОТИ З
80
КРАЇНАМИ СВІТУ
ПОНАД
100
СПІВРОБІТНИКІВ
Перевозимо від
5000
Контейнерів на рік

ПОСЛУГИ

Наша компанія надає всі можливі логістичні послуги для експортерів та імпортерів будь-яких галузей.

ГАЛУЗІ

В спектр інтересів компанії Гуд Логістік входять такі галузі, як:

Наші переваги

Досвід і репутація – наші головні переваги, також можна виділити ще декілька важливих моментів:

МИ ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ

Ви можете зателефонувати нам у будь-який момент і завжди отримаєте вичерпні відповіді про те, на якій стадії оформлення перебувають документи, де зараз Ваш вантаж, або дізнатися ставки на найближчий місяць – ми завжди поруч!

ДОСТАВЛЯЄМО КУДИ ЗАВГОДНО

Ми доставляємо до/з будь-якої точки світу. Чи ви перевозите споживчі товари, пшеницю, камінь, деревину, чи паливо – ми забезпечимо Вам найкращі умови перевезення навіть у найвіддаленіші куточки на карті, в тому числі завдяки мультимодальним перевезенням.

ДО НАС ПОВЕРТАЮТЬСЯ

Той факт, що 90% одиничних запитів на перевезення переростають в постійні замовлення, говорить про те, що нам довіряють і з нами зручно і вигідно працювати. Ми націлені на довгострокове співробітництво, тому завжди стежимо не тільки за якістю сервісу, але і за ринковими цінами.

НАЙКРАЩІ ЦІНИ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Ми пропонуємо чесну і прозору ціну на перевезення по всьому світу і за всіма видами транспорту завдяки прямим контактам з портами, судноплавними лініями, авіалініями, «Укрзалізницею», а також завдяки оптимізації маршрутів поставки.

МИ ЗАВЖДИ НАМАГАЄМОСЯ ВКЛАДАТИСЯ В ТЕРМІНИ

Всі процеси в нашій компанії побудовані так, щоб ваш вантаж прийшов в обумовлені нами терміни. Виняток можуть становити лише форс-мажорні ситуації.

МИ ШВИДКО ОФОРМЛЯЄМО ДОКУМЕНТИ

Ми розуміємо наскільки для вас важливий кожен день. Тому ми постаралися скоротити час на оформлення документів наскільки це в принципі можливо.

Міжнародні організації

Ми пишаємося бути членами найпрестижніших міжнародних організацій:

WCA

Провідна організація в світовому логістичному партнерстві.

Partner Pay

Єдина в галузі система фінансових транзакцій.

FIATA

Міжнародна федерація експедиторських асоціацій.

LGLN

Группа профессиональных и динамичных транспортно-экспедиторских компаний.

AIFFU

Асоціація міжнародних експедиторів України.

Членство в перерахованих вище організаціях розширює наші міжнародні можливості і дає можливість нам надати своїм клієнтам повний комплекс якісних логістичних послуг.

Наші клієнти

Нам довіряють відомі бренди

КАР'ЄРА

У своїй команді ми бачимо цілеспрямованих і активних особистостей, які готові будувати своє майбутнє, і майбутнє нашої компанії.

Наша команда лідерів має досвід і навички, необхідні для подання інноваційних ідей та розвитку компанії. Якщо ти бачиш себе в логістиці і готовий розвиватися в цій динамічній сфері, то ми чекаємо тебе на позицію:

ВакансіяЛокаціїВідділДата
Менеджер по роботі з клієнтами (м. Київ) м. КиївВідділ продажів02.06.2020
Менеджер по роботі з клієнтами (м. Одеса) м. ОдессаВідділ продажів01.06.2020

Наші контакти

У Вас виникли запитання? З радістю відповімо на них

Головний офіс

м. Київ, вул. Інститутська, 19Б, оф. 35

Одеський офіс

вул. Генуезька 24Б, оф. 616

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Загрузите Ваше резюме:
Выбрать файл:
Завантажте Ваше резюме:
Вибрати файл:
Upload your resume:
Select file: