facebook

Міжнародні перевезення з «Гуд Логістік»

Логістична компанія Гуд Логістік з 2014 року на ринку міжнародних вантажних перевезень.

Фахівці компанії працюють з будь-якими видами вантажу, організовують доставку шляхом авіа-, морських, авто- і залізничних перевезень в/з більш ніж 200 країн світу.

GoodLogistics може надати повний пакет послуг на кожному етапі логістичного ланцюга: від митного оформлення до складської логістики.

Ми пишаємося членством у престижних організаціях:

IATA

Міжнародна асоціація повітряного транспорту.

WCA

Провідна організація в світовому логістичному партнерстві.

 

FIATA

Міжнародна федерація експедиторських асоціацій.

 

 

LGLN

Группа профессиональных и динамичных транспортно-экспедиторских компаний.

AIFFU

Асоціація міжнародних експедиторів України.

Partner Pay

Єдина в галузі система фінансових транзакцій.

Як член WCA компанія «Гуд Логістік» може пропонувати клієнтам логістичні послуги за оптимальною вартістю: галузева система фінансових транзакцій дозволяє здійснювати платежі, пов’язані з міжнародною доставкою, без комісії.

«Гуд Логістік» у цифрах

ПРАЦЮЄМО З
200
КРАЇНАМИ СВІТУ
ПОНАД
100
СПІВРОБІТНИКІВ
ПЕРЕВОЗИМО
5000
КОНТЕЙНЕРІВ НА РІК

Уже 7 років GoodLogistics довіряють як відомі бренди, так і малі підприємства. Невеликі партії товару, великогабаритна техніка, швидкопсувні продукти  знайдемо рішення для будь-якого вантажу, розробимо індивідуальний проект.

Мотор Сечь
Макдональдс
Эпицентр
Метинвест
Чумак

Види міжнародних перевезень

Авіаперевезення

Допомагаємо доставляти швидкопсувні, цінні, небезпечні і будь-які інші типи вантажів прямими і транзитними рейсами. Надаємо послугу авіадоставки на склади Amazon в США. 

РЕГУЛЯРНІ АВІАПЕРЕВЕЗЕННЯ
ЧАРТЕРНІ АВІАПЕРЕВЕЗЕННЯ
НЕБЕЗПЕЧНІ ВАНТАЖІ
ЦІННІ ВАНТАЖІ
ШВИДКОПСУВНІ ВАНТАЖІ
КОНСОЛІДАЦІЯ ВАНТАЖІВ
МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
СТРАХУВАННЯ ВАНТАЖІВ

МОРСЬКІ ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Організуємо контейнерні перевезення з Китаю, США, ОАЕ, Канади, Ізраїлю, Грузії та інших країн в Україну і в зворотному напрямку. Консолідуємо товари для LCL доставки, здійснюємо внутрішньопортове експедування. 

ФРАХТ СУДНА
FCL ПЕРЕВЕЗЕННЯ
LCL ПЕРЕВЕЗЕННЯ
РЕФКОНТЕЙНЕРИ
ЦИСТЕРНИ ДЛЯ ВАНТАЖІВ
ЕКСПЕДУВАННЯ У ПОРТАХ
МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
СТРАХУВАННЯ ВАНТАЖІВ

МІЖНАРОДНІ АВТОПЕРЕВЕЗЕННЯ

Допомагаємо доставляти контейнери вантажними машинами, організуємо перевезення з/в Україну, по Європі, на території Південної та Північної Америки, Азії (у тому числі Китай, Корея), Африки. 

ВЕЛИКОВАНТАЖНИЙ ТРАНСПОРТ
ВАНТАЖІВКИ-РЕФРИЖЕРАТОРИ
ІНДИВІДУАЛЬНІ ПРОЕКТИ
НАДІЙНІ ПЕРЕВІЗНИКИ
ВІДСТЕЖЕННЯ ВАНТАЖУ 24/7
КОНСОЛІДАЦІЯ ВАНТАЖІВ
МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
СТРАХУВАННЯ ВАНТАЖІВ

МІЖНАРОДНІ ЗАЛІЗНИЧНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Організовуємо міжнародні перевезення вантажів залізницею на території України, СНД і Балтії, а також доставку з перевантаженням в/з ЄС, Монголії, Китаю, Ірану, Афганістану. Також пропонуємо послугу з перевезення контейнерів в/з портів по Україні і в Європі.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕГАБАРИТУ
РЕФКОНТЕЙНЕРИ
LCL ДОСТАВКА З КИТАЮ
КРОС-ДОКІНГ
ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ
ПЕРЕВАНТАЖЕННЯ ТОВАРУ
МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ
СТРАХУВАННЯ ВАНТАЖІВ

Популярні напрямки перевезень

Головний робочий напрям компанії «Гуд Логістік» – міжнародні перевезення Україна-Китай/США/Європа.

На власному складі в Київській області збираємо консолідовані вантажі і регулярно відправляємо збірним контейнером в США – 2-3 рази на місяць. Товари прибувають на склад компанії в Нью-Джерсі, де здійснюється форвардинг, перепакування та палетування. Імпортером може виступити наша юридична особа в США.

Також компанія спеціалізується на організації міжнародних перевезень в/з Азії (Корея, Китай та інші країни). Можемо доставити товарні партії з/в Китаю морем, залізницею або авіатранспортом, з Кореї доставка можлива шляхом авіа- або морського перевезення.

Інший популярний напрямок – Європа і країни СНД. Літаком можна доставляти невеликі вантажні партії. Завдяки наявності прямих рейсів тривалість транзиту в ЄС і СНД мінімальна.

Великі товарні партії і негабаритні вантажі відправляємо по морю або потягом, у Прибалтику і країни СНД – без перевантаження. Також організовуємо міжнародні перевезення автотранспортом, мультимодальну доставку.

Супровідні послуги

Штат компанії «Гуд Логістік» складається з професійних експедиторів, митних брокерів і менеджерів ЗЕД, які можуть надати замовнику свою професійну допомогу на кожному етапі логістичного процесу.

Фахівці «Гуд Логістік» можуть організувати перевезення, зайнятися оформленням експорту/імпорту на митниці, експедуванням (в морському порту, аеропорту і т.д.), застрахувати вантаж, провести обробку, розмістити на зберігання.

Якщо ви маєте нестандартний, складний запит, ми створимо для нього індивідуальний проект. Також поділимося своїм багаторічним досвідом у формі консультації – допоможемо виправити проблеми в логістичній системі підприємства і зробити її більш ефективною.

Доставка на умовах DDP

«Гуд Логістік» може також запропонувати послугу доставки на умовах DDP, тобто доставку «під ключ». Цей формат актуальний для підприємців, які прагнуть реалізувати продукцію, придбану за кордоном (наприклад, в Китаї), але не збираються самостійно закуповувати товар і перевозити його в Україну.

У такому випадку компанія і клієнт підписують договір про закупівлю товару у виробника (додаткова опція – послуги сюрвейєра), транспортне і експедиційне обслуговування, митне оформлення.

Товар доставляється в Україну і проходить митне очищення без будь-якої участі замовника, при цьому «Гуд Логістік» гарантує, що вантаж буде ввезений офіційно і в повній цілості.

Як зробити замовлення

Щоб замовити міжнародні перевезення вантажу або будь-яку іншу супровідну послугу, зателефонуйте нам – 0 800 300 577. Менеджер відповість на ваші питання, попередньо прорахує вартість, допоможе оформити замовлення.

Також ви можете залишити повідомлення в чаті на сайті – ми онлайн з понеділка по п’ятницю з 9 до 18.

Для письмових запитів на сайті також є форма зворотного зв’язку. Ви можете залишити свої контактні дані, і наші менеджери самостійно зв’яжуться з вами. Будемо раді співпраці!

Наші контакти

Головний офіс

м. Київ, вул. Інститутська, 19Б, оф. 35

Одеський офіс

вул. Генуезька 24Б, оф. 616

ЗВОРОТНИЙ ЗВ'ЯЗОК

  КАР'ЄРА

  Ми запрошуємо до команди цілеспрямованих особистостей, які готові будувати своє світле майбутнє і майбутнє компанії.

  Scroll Top

   Загрузите Ваше резюме:
   Выбрать файл:

    Завантажте Ваше резюме:
    Вибрати файл:

     Upload your resume:
     Select file: