Транспортування будівельних матеріалів

Будівельні матеріали

Перевезення будівельних матеріалів – одна з найбільш затребуваних послуг у сфері логістики.

Під час перевезення будматеріалів необхідно чітко дотримуватися правил транспортування, адже деякі категорії матеріалів, зокрема фарби, емалі, оліфи і лаки, відносять до категорії небезпечних вантажів.

Важливо, щоб транспорт повністю відповідав специфіці і габаритам вантажу, а в ході вантажно-розвантажувальних робіт і перевезення необхідно чітко дотримуватися технічних вимог, вказаних виробником.

Компанія «Гуд Логістик» з 2014 року займається міжнародними перевезеннями, організацією експорту та імпорту, а також митним оформленням будівельних матеріалів. Обравши послуги нашої компанії, ви зможете не хвилюватися з приводу безпеки перевезення та проходження митних процедур.

Наша компанія організує весь процес доставки таким чином, щоб заощадити ваші часові та фінансові ресурси.

Наталя – фахівець із міжнародної доставки будівельних матеріалів.

Наталя – фахівець із міжнародної доставки будівельних матеріалів.

Раді представити нашого професіонала Наталю, яка спеціалізується на доставці будівельних матеріалів.

Будівельні матеріали використовуються повсюдно. Їх неможливо віднести до однієї категорії вантажів: будматеріали можуть істотно відрізнятися між собою за вагою, габаритами, технічними характеристиками. Відмінності настільки значні, що для будівельних матеріалів не існує єдиних правил транспортування.

Наталя має багаторічний досвід в організації перевезень різних класів вантажів шляхом авіа-, морської, залізничної і автодоставки. Вона підкаже найкраще рішення для транспортування у вашому конкретному випадку.

Ми любимо цікаві проекти, тому візьмемося за перевезення незалежно від географії і складності транспортування. «Гуд Логістік» співпрацює тільки з надійними перевізниками і пропонує прозору цінову політику.

Швидкість Допоможемо перевезти вантаж у найкоротші строки.
Найкраща ціна Ми оптимізуємо маршрут і включаємо в нього лише необхідні послуги, щоб зберегти ваші фінансові і часові ресурси.
Куди завгодно Ми доставляємо вантажі у більш ніж 200 країн завдяки розгалуженій мережі іноземних партнерів.

Є питання ?

* * *

Тарифи

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму – і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом.
Надіслати запит
* * * * * * *

Ваша заявка відправлена!


Дякуємо, що звернулися в «Гуд Логістік»!

Наш менеджер сконтактує з Вами найближчим часом і надасть інформацію згідно із запитом.

Якщо з Вами не зв'язалися упродовж дня, будь ласка, зателефонуйте нам за номером 0800300577.