Митне оформлення

Митне оформлення

Митне оформлення – виконання формальностей, які потрібні для імпорту, експорту, транзиту товарів, пропуску через кордон транспортних засобів комерційного призначення.

Збірні вантажі

Збірні вантажі

Збірні вантажі LCL (Less than Container Load) – це перевезення невеликих вантажів від різних покупців, зібраних в один контейнер і відправлених на єдиному транспортному засобі.

Експедування вантажів

Експедування вантажів

Експедування вантажів – це планування і координація транспортування товарів всередині країни і за кордоном. Експедування також охоплює складську логістику, страхування вантажу і митне оформлення.

Страхування вантажу

Страхування вантажу

Страхування вантажів – украй потрібна опція під час перевезеня вантажу. Застрахувавши вантаж, можна уникнути багатьох ризиків, пов’язаних з непередбаченими і форс-мажорними обставинами.

Складська логістика

Складська логістика

Складська логістика – це техніка управління складськими процесами і невід’ємна складова вантажоперевезень.

Мультимодальні перевезення

Мультимодальні перевезення

Мультимодальні перевезення – це вантажоперевезення, які здійснюються за допомогою декількох видів транспорту в межах одного договору.

Контейнерні перевезення

Контейнерні перевезення

Міжнародні контейнерні перевезення – популярний спосіб транспортування вантажу на далекі відстані. Головною перевагою контейнерних перевезень є їхня низька вартість.

Небезпечнi вантажi

Небезпечнi вантажi

Небезпечні вантажі – це предмети, речовини або рідини, які становлять потенційну загрозу для людського здоров’я або майна під час транспортування.

Живий вантаж

Живий вантаж

Транспортування тварин – одна з найбільш організаційно складних категорій вантажоперевезень.

Консалтинг

Консалтинг

Логістичний консалтинг полягає в наданні допомоги клієнту в рішенні логістичних завдань його підприємства шляхом оптимізації наявного логістичного ланцюжка: як в цілому, так і окремих його етапів.

Проектна логістика

Проектна логістика

Доставка вантажів – найчастіше великогабаритних та великовагових – для підприємств вимагає особливих навичок і нестандартних рішень, грамотної організації цілого комплексу заходів.

Надіслати запит
* * * * * * *

Ваша заявка відправлена!


Дякуємо, що звернулися в «Гуд Логістік»!

Наш менеджер сконтактує з Вами найближчим часом і надасть інформацію згідно із запитом.

Якщо з Вами не зв'язалися упродовж дня, будь ласка, зателефонуйте нам за номером 0800300577.