Транспортування парфюмерно-косметичних та лікарських засобів

Охорона здоров’я та косметична промисловість

Безпека і надійність – одні з ключових принципів компанії «Гуд Логістік». З особливою увагою ми ставимося до міжнародних перевезень косметичної продукції.

Ця категорія перевезень пов’язана з деякими організаційними труднощами, в числі яких – дотримання певного температурного режиму і рівня вологості під час транспортування, а також отримання спецдозволів на перевезення засобів, що містять небезпечні речовини (вантаж ADR).

«Гуд Логістік» пропонує клієнтам комплексні рішення з доставки спеціальних вантажів:

Ринок косметичної, парфумерної та фармацевтичної продукції значною мірою поповнюється за рахунок імпортних товарів, а значить, його процвітання залежить від регулярних і безперебійних поставок.

Наші кваліфіковані співробітники запропонують оптимальну схему транспортування з урахуванням характеристик товару і побажань замовника, а також розрахують вартість перевезення.

Наталя – фахівець із міжнародної доставки косметичної промисловості.

Наталя – фахівець із міжнародної доставки косметичної промисловості.

Раді представити Наталію, фахівця з доставки вантажів косметичної промисловості.

Наталія – професіонал Із досвідом організації вантажоперевезень з використанням усіх видів транспорту і комбінованих схем доставки з Європи, Південно-Східної, Середньої Азії та США. Наталя врахує характеристики вантажу, складе оптимальний маршрут доставки і розрахує вартість перевезення.

Ми можемо здійснювати крос-докінг (прийом і відвантаження товарів безпосередньо через склад, без розміщення в зоні довготривалого зберігання), вантажно-розвантажувальні роботи, зберігання та перепакування вантажу, митне оформлення і т.д.

Для перевезень дороговартісної парфюмерно-косметичної продукції ми можемо запропонувати послугу страхування.

Наталія надасть детальну консультацію про перевезення парфюмерно-косметичної продукції, терміни і вартість транспортування. Звертайтеся за телефоном 0 800 300 577 або у форму зворотного зв’язку.

Швидкість Допоможемо перевезти вантаж у найкоротші строки.
Найкраща ціна Ми оптимізуємо маршрут і включаємо в нього лише необхідні послуги, щоб зберегти ваші фінансові і часові ресурси.
Куди завгодно Ми доставляємо вантажі у більш ніж 200 країн завдяки розгалуженій мережі іноземних партнерів.

Є питання ?

* * *

Тарифи

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму – і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом.
Надіслати запит
* * * * * * *

Ваша заявка відправлена!


Дякуємо, що звернулися в «Гуд Логістік»!

Наш менеджер сконтактує з Вами найближчим часом і надасть інформацію згідно із запитом.

Якщо з Вами не зв'язалися упродовж дня, будь ласка, зателефонуйте нам за номером 0800300577.