Фінансовий крах Hanjin Shipping: як великий оператор став банкрутом Велика корейська компанія Hanjin Shipping стала банкрутом – до цієї новини вже кілька днів прикута увага ЗМІ. У цьому матеріалі розбираємося з причинами краху одного з найбільших операторів на ринку контейнерних перевезень.

Історія Hanjin Shipping

Компанія Hanjin Shipping була заснована у 1977 році і до недавнього часу вважалася одним з найбільш затребуваних лінійних операторів, що спеціалізуються на контейнерних перевезеннях. У 2010 році компанія вже мала свої термінали в портах США, Китаю, Європи, Латинської Америки та Далекого сходу. До настання банкрутства у Hanjin Shipping було 4 офіційних регіональних представництва і безліч відділень в різних країнах.

Проблеми почалися в 2007 році. Перш за все вони були пов'язані зі зміною керівництва і політикою накопичення боргів. Керівництво з часом змінювалося, але фінансові проблеми Hanjin Shipping залишалися невирішеними.

Фінансовий крах

У зв'язку з кризою 2008 року значна кількість компаній, що займалися вантажоперевезеннями, зіткнулася з фінансовими проблемами. Для Hanjin Shipping із роками вони тільки поглиблювалися. Однією з причин банкрутства став тривалий дисбаланс між пропозицією і попитом на перевезення, що негативно відбився на прибутковості підприємства.

Великою помилкою керівництва «Hanjin Shipping» стала спроба розширення флоту під час фінансової кризи. Оскільки виробничі потужності не були задіяні через низький попит, компанія зазнавала збитків.

У 2014 році в компанії черговий раз змінилося керівництво, але на роботу це суттєво не вплинуло. Незначні інвестиції дозволили лише трохи скоротити заборгованість Hanjin Shipping перед кредиторами.

Новина про банкрутство Hanjin Shipping стала шоком для провідних представників ринку вантажоперевезень. Більшість фахівців називають цей фінансовий крах одним із найбільших в індустрії за останні 30 років.

Надіслати запит
* * * * * * *

Ваша заявка відправлена!


Дякуємо, що звернулися в «Гуд Логістік»!

Наш менеджер сконтактує з Вами найближчим часом і надасть інформацію згідно із запитом.

Якщо з Вами не зв'язалися упродовж дня, будь ласка, зателефонуйте нам за номером 0800300577.