Федерація роботодавців транспорту України (ФРТУ) пропонує провести модернізацію обладнання для радіологічного контролю вантажів у пунктах пропуску через кордон в морських портах. За словами представників ФРТУ, адаптація процесу радіологічного контролю до світових стандартів в Україні необхідна. Це дозволило б не тільки знизити ступінь бюрократизму, а й позбутися давно налагоджених корупційних схем і здирства, з якими стикається український бізнес.

ФРТУ пропонує встановити спеціальні вимірювальні пристрої на крани контейнерних перевантажувачів. Пристрої будуть зчитувати показники кожного контейнера і направляти їх в Інформсистему портового співтовариства. Тобто контроль буде проводитися на етапі, коли контейнер тільки починають вивантажувати з судна.

Таким чином, за умови відсутності коливань природного радіаційного фону навколишнього середовища, радіологічний контроль можна буде проводити без участі експедитора і екоінспекторів. Це дозволить позбавитися «людського фактора» і корупційної складової.

Ініціатива була підтримана митним комітетом Європейської бізнес-асоціації, Держекоінспекцією, Міністерством інфраструктури та низкою керівників експедиторських компаній.

Надіслати запит
* * * * * * *

Ваша заявка відправлена!


Дякуємо, що звернулися в «Гуд Логістік»!

Наш менеджер сконтактує з Вами найближчим часом і надасть інформацію згідно із запитом.

Якщо з Вами не зв'язалися упродовж дня, будь ласка, зателефонуйте нам за номером 0800300577.