Незважаючи на загальну нестабільну ситуацію на світовому ринку морських перевезень, ця сфера продовжує розвиватися. У цьому матеріалі – про тенденції, які вплинуть на розвиток міжнародного та українського ринку вантажоперевезень в найближчому майбутньому.

Спорудження контейнеровозів льодового класу

У найближчому майбутньому судноплавство між Ісландією і Гренландією вийде на новий рівень: гренландська судноплавна компанія і контейнерний перевізник Ісландії взялися за будівництво трьох контейнеровозів льодового класу. У планах – закінчити проект до 2019 року.

Нові судна будуть споживати менше палива. Також завдяки сучасним двигунам знизиться рівень небезпечних викидів.

Портові гіганти в Україні

Хороші новини для української індустрії судноплавства: вже в цьому році в країні з'являться найбільші світові портові оператори – DP World (ОАЕ) і Hutchinson Ports (найбільша компанія Гонконгу).

Як повідомляє міністр інфраструктури Володимир Омелян, оператори почнуть роботу в порту «Чорноморськ» найближчим часом. Hutchinson Ports зосередить свою діяльність на розвитку контейнерних терміналів. Експерти компанії вже почали вивчати роботу українського порту. DP World реалізовуватиме проекти відразу в двох українських портах: «Південному» і «Чорноморську», оператор займатиметься в тому числі оптимізацією роботи буксирного флоту одеського порту.

Портові гіганти в Україні

DP World зайшов до Лімассола

27 січня DP World почав проводити операції з оптимізації роботи в найбільшому порту Кіпру. Ця подія ознаменувалася завершення довготривалого процесу приватизації порту.

Наприкінці 2016 року керівництво порту і представники DP World уклали угоду. Тепер один із найбільших портових операторів світу має право на експлуатацію терміналу і обробку пасажирських суден в порту строком на 25 років.

Надіслати запит
* * * * * * *

Ваша заявка відправлена!


Дякуємо, що звернулися в «Гуд Логістік»!

Наш менеджер сконтактує з Вами найближчим часом і надасть інформацію згідно із запитом.

Якщо з Вами не зв'язалися упродовж дня, будь ласка, зателефонуйте нам за номером 0800300577.

Помилка CAPTCHA!

Ви не автентифікували себе як людину.

Вирішіть CAPTCHA.