Корейська фірма SM Group створює нову контейнерну компаніюВідома корейська компанія SM Group (Samra Midas Group) запускає новий проект – на базі збанкрутілої компанії Hanjin Shipping під її началом запрацює новий контейнерний оператор SM Linе.

Компанія SM Group ставить собі за мету щороку купувати 21 судно місткістю 4,000-6,500 TEU для того, щоб задовольнити зростаючий попит на вантажоперевезення. Перший вихід судна відбудеться в березні. Вдалим придбанням для SM Group також стали бізнес-операції Hanjin на маршрутах у Тихому океані.

Компанія ставить собі за мету збільшити місткість флоту для морських перевезень вантажів; до 110,000 TEU. Таким чином SM Group зможе претендувати на перші місця в списках найбільших світових контейнерних перевізників.

Початково SM Group планувала придбати права на використання операцій Hanjin із залученням іншої компанії – Korea Line, що спеціалізується на суховантажних перевезеннях. Однак через відсутність у Korea Line досвіду в сфері контейнерних перевезень рада директорів ухвалила рішення про відмову від покупки такого характеру.

Після цього SM Group взялася за створення нової юридичної особи, щоб придбати активи компанії Hanjin безпосередньо. Цією юрособою й стане новостворена SM Linе.

Надіслати запит
* * * * * * *

Ваша заявка відправлена!


Дякуємо, що звернулися в «Гуд Логістік»!

Наш менеджер сконтактує з Вами найближчим часом і надасть інформацію згідно із запитом.

Якщо з Вами не зв'язалися упродовж дня, будь ласка, зателефонуйте нам за номером 0800300577.