Укрзалізниця залишить тарифи на перевезення контейнерними поїздами на рівні 2015 рокуЯк заявили в департаменті з комерційної роботи ПАТ «Укрзалізниця», тарифи не будуть підвищуватися з метою залучити додатковий вантажопотік на маршрутах руху контейнерних поїздів «Вікінг» і «Зубр».

Усуперче недавнім спробам Міністерства інфраструктури України підвищити тариф на перевезення вантажів, керівництво компанії «Укрзалізниця» прийняло рішення зберегти ставку на залізничні перевезення контейнерних вантажів поїздами «Зубр» і «Вікінг» на рівні 2015 року.

У компанії затвердили ряд транзитних ділянок, по яких дозволяється рух даних контейнерних поїздів на території України:

  1. Базовий морський напрямок до контейнерних портів України: Іллічівський, Одеський і Південний.
  2. Сухопутний напрямок Білорусь – Україна – Молдова;
  3. Маршрут Румунія – Україна – Білорусь.

Зі списку транзитних маршрутів видалили напрямок Білорусь – Україна – Польща (Бережесть – Ізов). Тарифи 2015 для цього напрямку пролонговані тільки до 30 червня 2016 року.

Обсяги перевезень контейнерним поїздом «Вікінг» стабільно збільшуються. Не так добре виглядає ситуація з «Зубром». В «Укрзалізниці» сподіваються використовувати ці два контейнерних поїзда на новому залізничному маршруті, який буде проходити через Україну і країни Транскаспійського коридору до Китаю (маршрут Китай – Каспій – Чорне море – Балтика).

Білорусі цей проект не дуже цікавий: по території республіки вже проходить північний транзитний маршрут між ЄС і Китаєм, працює він давно і справно. Крім того, поки що є найбільш дешевим способом наземної доставки вантажів з Китаю в ЄС. Новий маршрут, що включає Україну, матиме конкурентну перевагу лише в тому разі, якщо зможе запропонувати високу швидкість або ще нижчу вартість перевезення.


Надіслати запит
* * * * * * *

Ваша заявка відправлена!


Дякуємо, що звернулися в «Гуд Логістік»!

Наш менеджер сконтактує з Вами найближчим часом і надасть інформацію згідно із запитом.

Якщо з Вами не зв'язалися упродовж дня, будь ласка, зателефонуйте нам за номером 0800300577.