Суднобудівний бізнес – це досить ресурсомістке і наукомістке виробництво, із яким можуть впоратися верфі лише кількох країн світу. Цей бізнес пов'язаний з багатомільйонними інвестиціями і величезною конкуренцією. Дізнайтеся, хто в топі ринку з виробництва контейнеровозів в 2015 році.

Щороку верфі анонсують все амбітніші проекти зі створення нових суден, що б'ють рекорди з вантажомісткості. Чого тільки варті останні гіганти від Samsung. Збільшення обсягів і водотоннажності суден вимагає від суднобудівних верфей креативних інженерних рішень і збереження економічної привабливості проектів.

Хто в 2015 році отримав найбільше замовлень на нові судна

В галузі суднобудування традиційно лідирують верфі кількох держав: Південної Кореї, Японії і Китаю. Це особливо помітно по замовленнях на судна місткістю 20 тис. TEU. Упродовж останніх років в індустрії морських перевезень спостерігається тренд не тільки на збільшення місткості, але й на оптимізацію витрат на паливо.

Трохи статистики: за першу половину 2015 року південнокорейський лідер у галузі суднобудування Hyundai Heavy Industries Co. потіснила конкурентів, отримавши найбільшу кількість замовлень на нові судна. І це в досить нелегкий для всієї суднобудівної галузі період, коли загальний обсяг замовлень упав більш ніж в два рази: з майже 27 мільйонів компенсованих тонн (CTG) в першому півріччі 2014 року до 13,28 в 2015.

Хто в 2015 році отримав найбільше замовлень на нові судна

На другому місці за кількістю замовлень опинилася Японія, яка вперше з 2005 року залишила Китай позаду. Утім, відставання Китаю скоріше символічне – всього на 120 тисяч CTG. Перші три місця за обсягами виглядають таким чином:

Хто в 2015 році отримав найбільше замовлень на нові судна

Лідерство Південної Кореї пояснюється рядом факторів: відмінною матеріально-технічною базою, людським капіталом і наявністю передових технологій. Далеко не останню роль зіграли постійна конкурентна боротьба і бажання зайняти найбільшу частку ринку.

Надіслати запит
* * * * * * *

Ваша заявка відправлена!


Дякуємо, що звернулися в «Гуд Логістік»!

Наш менеджер сконтактує з Вами найближчим часом і надасть інформацію згідно із запитом.

Якщо з Вами не зв'язалися упродовж дня, будь ласка, зателефонуйте нам за номером 0800300577.

Помилка CAPTCHA!

Ви не автентифікували себе як людину.

Вирішіть CAPTCHA.