Про роздрібну торгівлю в США

У США вже готуються до різдвяної кризи вантажоперевезень

До різдва залишається більше семи місяців, але американські рітейлери вже почали турбуватися про те, чи матимуть вони на складах достатній запас товарів до свят.

Бюро перепису населення США нещодавно опублікувало звіт про роздрібну торгівлю за березень, в якому підкреслюється, що у майбутній піковий сезон американські імпортери можуть зіткнутися з серйозними проблемами.

Незважаючи на безпрецедентний бум контейнерного імпорту, який спостерігається у США останніми місяцями, у галузі роздрібної торгівлі співвідношення запасів до обсягу продажів впало до рекордно низького рівня. Кількість замовлень зростає, і продавці не встигають поповнювати запаси товарів на своїх складах.

Оскільки рітейлери щосили намагаються надолужити втрачене, уже найближчими місяцями транспортна мережа може виявитися перевантаженою, що в першу чергу означає більш високі витрати для імпортерів.

Співвідношення обсягу запасів до обсягу продажів

Згідно з даними Бюро перепису населення, обсяги товарних запасів у США в березні різко знизилися порівняно з доковідними рівнями 2019 року і продовжують скорочуватися.

Однак, як зазначив Джейсон Міллер, доцент кафедри управління ланцюжками поставок бізнес-коледжу Елі Броуда при Мічиганському державному університеті, до статистики Бюро перепису включений підсектор автомобілів і запчастин, що спотворює дані. У 2019 на цей підсектор припадало 36% товарно-матеріальних запасів в галузі американської роздрібної торгівлі.

Нині запаси автомобілів і запасних частин у дилерів дійсно значно скоротилися через високі споживацькі витрати на вантажівки і позашляховики, а також через скорочення виробництва автомобілів внаслідок нестачі напівпровідників.

Але у всіх інших товарних категоріях роздрібні запаси фактично повернулися до рівнів 2019 року. І все ж співвідношення запасів до продажів залишається історично низьким, оскільки темпи зростання обсягу замовлень і продажів випереджають темпи поповнення запасів.

Якщо ви подивитеся на складські запаси в магазинах, то помітите, що вони дійсно збільшилися порівняно з аналогічним періодом минулого року. Однак нині запаси розлітаються з полиць магазинів швидше, ніж компанії можуть їх поповнити.

Рітейлери намагаються надолужити втрачене

Роздрібні торговці прагнуть до кінця року повернути співвідношення обсягу товарно-матеріальних запасів і продажів до рівня 2019 року. Для цього їм потрібно наростити обсяги запасів у грошовому обчисленні до 467,72 млрд доларів.

Щоб до святкового пікового сезону бути у всеозброєнні, рітейлери повинні збільшити свої запаси до рівнів 2019 року вже до жовтня, інакше вони не впораються зі зростаючим попитом. Мова про обсяги у 65,11 мільярда доларів.

Запаси повинні вирости на 85,4% більше, ніж за той же період у 2019 році. А це означає, що найближчими місяцями буде спостерігатися величезний попит на вантажоперевезення в США для поповнення запасів.

Надіслати запит
* * * * * * *

Ваша заявка відправлена!


Дякуємо, що звернулися в «Гуд Логістік»!

Наш менеджер сконтактує з Вами найближчим часом і надасть інформацію згідно із запитом.

Якщо з Вами не зв'язалися упродовж дня, будь ласка, зателефонуйте нам за номером 0800300577.