Топ-5 преимуществ авиаперевозок

Топ-5 переваг авіаперевезень

Щороку товари вартістю в трильйони євро перевозяться повітряним транспортом. Авіаперевезення, як відомо, є найкращим рішенням для транспортування дорогих і невеликих за об'ємом вантажів. Чи існують інші підстави для надання переваги авіаперевезенням?

Поговоримо про переваги цього способу доставки.

Висока швидкість доставки

Повітряні перевезення є найшвидшим видом транспортування. Якщо існує необхідність оперативно переміщувати товари на великі відстані, підійде лише повітряний транспорт. Вантажні літаки в середньому курсують зі швидкістю близько 900 кілометрів на годину. Авіадоставка вантажів з одного континенту на інший часто займає всього кілька годин, що вкрай важливо під час транспортування швидкопсувних продуктів або тварин.

Надійність і своєчасність

Чи є своєчасне отримання товарів вашим головним пріоритетом? Авіаперевезення вантажів із цього погляду дуже надійні, оскільки авіакомпанії, як правило, мають чіткий графік прибуття і відправлення. Але навіть пропущений або відкладений рейс не призведе до значних затримок, оскільки за популярними маршрутами вильоти відбуваються щогодини.

Підвищений рівень безпеки

Ви стурбовані тим, що товари можуть бути пошкоджені або вкрадені? Оскільки авіаперевезення часто використовуються для доставки дорогих вантажів, безпека в цій галузі має величезне значення. Товари, що відправляються повітрям, піддаються мінімальній обробці, що робить авіаперевезення одним із найбезпечніших варіантів доставки. В аеропорту безпека вантажу ретельно контролюється, і більшість товарів проходять митне очищення протягом декількох годин. Це знижує ризик пошкоджень і крадіжок.

Зниження витрат на пакування, складування і страхування

Повітряні перевезення зазвичай не вимагають складного і дорогого пакування. Окрім того, завдяки нетривалості транзиту знижуються витрати на страхування і складування товарів.

Легкість відстеження

Відстежувати авіаперевезення легко: більшість експедиторів для цього користуються спеціальними веб-додатками. Це означає, що ви можете відслідковувати місцезнаходження вашого вантажу з моменту відправлення і до самого прибуття.

Отже, якщо вам потрібно перевезти дорогі, необ'ємні, швидкопсувні товари швидко і на далеку відстань, авіаперевезення, ймовірно, найкращий варіант в цьому випадку. Однак якщо ваші товари мають низьку вартість і значний обсяг, а ви не маєте необхідності доставити їх якомога швидше, краще скористатися послугою морського перевезення.

Компанія «Гуд Логістик» здійснює доставку всіх видів вантажів авіаперевезеннями в/з України в усі країни світу.

Бажаєте дізнатися вартість авіаперевезення? Зателефонуйте нам за номером 0 800 300 577 і отримайте безкоштовний попередній прорахунок.

Надіслати запит
* * * * * * *

Ваша заявка відправлена!


Дякуємо, що звернулися в «Гуд Логістік»!

Наш менеджер сконтактує з Вами найближчим часом і надасть інформацію згідно із запитом.

Якщо з Вами не зв'язалися упродовж дня, будь ласка, зателефонуйте нам за номером 0800300577.