Мега-судна в американських портахУ сфері контейнерних вантажоперевезень США – цікаві новини: порт Нью-Йорк/Нью-Джерсі незабаром зможе приймати судна місткістю до 18 тис. TEU, а в порт Саванна зайшов один із найбільших контейнеровозів на планеті – COSCO Development.

Чому ці події важливі для подальшого розвитку контейнерних вантажоперевезень США і які перспективи вони відкривають для роботи американських портів – з'ясовуємо.

Порт Нью-Йорк і найбільші судна у світі

Один із найбільших американських портів Нью-Йорк/Нью-Джерсі чекає по-справжньому знаменна подія – зовсім скоро він зможе приймати найбільші судна на планеті. Комп'ютерне моделювання підтвердило готовність американського порту приймати у свою гавань 18-тисячники.

Захід великих суден у порт Нью-Джерсі принесе чимало змін у подальшу роботу порту:

  • через низьку швидкість великим суднам знадобиться в рази більше часу для проходу до причалів, ніж невеликим кораблям;
  • необхідно збільшити висоту прольотів мосту Бейонн для проходу контейнеровозів місткістю 18 тис. TEU;
  • потрібно спланувати графік проходів і відходів таким чином, щоб два великих судна не перебували в каналі одночасно;
  • оптимальний графік суднозаходів у порт потрібно прив'язати до графіка припливів і відливів;
  • для вивантаження великого обсягу контейнерів у стислі строки знадобиться залучення додаткових людських і технічних ресурсів.

Рекомендації зі складання системи руху суден в порту будуть підготовлені спеціальною комісією за підсумками минулого року, після чого, доопрацьовані, відправляться на затвердження Береговій охороні. Дата заходу першого мега-судна ще невідома, але підготовчі роботи вже розпочалися.

Гігант у порту Саванни

Американський порт Саванна (штат Джорджія, США) нещодавно прийняв один із найбільших контейнеровозів на планеті – COSCO Development. Прибуття судна стало важливою подією для всіх, включно з місцевими жителями, – сотні людей прийшли цього дня до порту, щоб своїми очима побачити незвичайне видовище.

Масштаби судна вражають як пересічних жителів Саванни, так і досвідчених моряків. Довжина машини становить 366 метрів, на борту з легкістю можна помістити до 13 тисяч контейнерів. Або кілька Статуй Свободи і лондонських Біг-Бенів.

Після того, як екіпаж гігантського судна вдало пришвартувався у порту, жителі Саванни зустріли моряків оваціями.

Надіслати запит
* * * * * * *

Ваша заявка відправлена!


Дякуємо, що звернулися в «Гуд Логістік»!

Наш менеджер сконтактує з Вами найближчим часом і надасть інформацію згідно із запитом.

Якщо з Вами не зв'язалися упродовж дня, будь ласка, зателефонуйте нам за номером 0800300577.