Так заведено, що страхування в нашій країні – не дуже поширена послуга. Хтось користується страховкою постійно, хтось рідше, але в більшості випадків усе зводиться до “най пощастить”. Це справедливо і щодо індустрії вантажоперевезень: вантажовласники нехтують страхуванням із різних причин: від бажання знизити витрати до оманливої впевненості в тому, що, якщо у експедитора є поліс страхування відповідальності, значить, хвилюватися немає про що. Чи дійсно це так?

Чи потрібно страхувати вантаж, якщо у перевізника є поліс страхування відповідальності?

Вантажовласники плутають поняття і вважають за краще не витрачати зайві гроші на страхування вантажу. Однак потрібно розуміти, що страхування вантажу і страхування відповідальності перевізника – два абсолютно різних види страхування з різними умовами і об'єктами страхування.

За умови страхування відповідальності вантажоперевізника останній зобов'язується відшкодувати тільки втрати, які були завдані вантажу з його вини. Це означає, що в разі втрати вантажу в ДТП з вини третьої сторони або через стихійне лихо чи інші форс-мажорні обставини, вантажовласник не отримає ніяких компенсацій.

Що це означає для власника вантажу?
  • Вам доведеться витрачати час і гроші на судові розгляди, на період яких ви втрачаєте частину оборотних коштів.
  • Ви не отримаєте страхових компенсацій відповідно до вартості вантажу – відповідальність перевізника лімітована.
  • Багато головного болю і зайвий стрес.

Під час страхування вантажу потрібно правильно обрати тип полісу. Якщо вантаж буде застрахований на всіх етапах перевезення, починаючи з моменту передачі його перевізнику до прибуття на склад, в разі непередбачених обставин страховка зможе покрити будь-які збитки, завдані вантажу або його частини.

Що це означає для власника вантажу?
  • Ви можете обрати гнучкий страховий поліс, що покриває всі або тільки найбільш ймовірні ризики.
  • Ви отримаєте страхову компенсацію відповідно до вартості вантажу.
  • Ви будете спати спокійніше.

Скільки коштує страховий поліс?

Ціна залежить від багатьох параметрів, у тому числі від типу вантажу, маршруту перевезення, виду транспорту і вартості товарів, що перевозяться. Назвати точну цифру складно, але зазвичай вартість страхового поліса для перевезення вантажів коливається в межах 0,17-0.2% вартості вантажу. Погодьтеся, це зовсім невеликі кошти за те, щоб не хвилюватися за збереження ваших товарів і отримати компенсацію в разі ексцесу.

Що треба зробити, щоб застрахувати вантаж?

Всім нашим клієнтам ми пропонуємо страхування вантажу як додаткову опцію. Щоб дізнатися деталі і точну вартість, зателефонуйте за номером +38(067) 219 79 77.

Компанія Good Logistics допоможе застрахувати вантаж у Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську і будь-якому великому населеному пункті України. Ніяких додаткових комісій!

На завершення

Ми хотіли б, щоб у вас, наших клієнтів, сформувалося правильне ставлення до страхування. Не сприймайте його як додаткові непотрібні витрати – насправді це важлива і не дуже витратна опція, що дозволяє уникнути багатьох неприємностей.

Компанія Good Logistics завжди страхує відповідальність перед власниками вантажів. Але якщо ви хочете покрити ризики повністю, рекомендуємо вам все ж таки застрахувати вантаж.


Надіслати запит
* * * * * * *

Ваша заявка відправлена!


Дякуємо, що звернулися в «Гуд Логістік»!

Наш менеджер сконтактує з Вами найближчим часом і надасть інформацію згідно із запитом.

Якщо з Вами не зв'язалися упродовж дня, будь ласка, зателефонуйте нам за номером 0800300577.