морские перевозкиМорські контейнерні перевезення

Морські перевезення – один з найбезпечніших і економічно вигідних видів доставки товару. Він передбачає переправлення вантажів морем з одного пункту призначення в інший, відповідно до умов, прописаних у вашому контракті.

Наша компанія “Гуд Логістік” організує морські перевезення вантажів в/з майже усіх країн світу. Найпопулярнішими напрямками, при замовленні морських перевезень, є доставка вантажу морем з Китаю, США, ОАЄ, Канади, Ізраїлю, Грузії в Україну та зворотному напрямку. Ознайомитися зі всіма напрямками морських перевезень можна у розділі Напрями. Виконуємо морські перевезення у США для e-commerce до складів FBA Amazon.

Переваги морських перевезень вантажів

Надійність і цілісність вантажів

Головний плюс такого виду доставки – ваш вантаж надійно закріплений у спеціальному контейнері, підібраному за вагою, габаритами, групою товару, що перевозиться. Він також щільно закривається і пломбується, що зводить до мінімуму ризик псування вашого майна.

Економія на дорогих способах доставки

Контейнерні перевезення морським транспортом допоможуть зберегти тисячі доларів на доставці вашого вантажу. Вартість таких послуг, на відміну від авіаперевезення або автодоставки, може обійтися в кілька разів дешевше.

Деякі товари неможливо доставити виключно морськими вантажними перевезеннями. У такій ситуації ми готові запропонувати вам оптимальне поєднання морських, автомобільних і залізничних перевезень.

Можливість перевезення негабаритних, важких і громіздких вантажів

Судноплавні компанії виконують доставку негабаритних, важких або великих вантажів. Це можуть бути автомобілі, обладнання, будівельні матеріали та інші товари, занадто важкі або великі для авіаперевезень або наземних перевезень.

морские перевозки грузовЧому ми?

  • беремо на себе відповідальність за морські перевезення в Україну і пропонуємо додаткову послугу страхування вантажу, що вбереже вас від непередбачених випадків з вантажем;
  • у нашому розпорядженні прямі договори з контейнерними лініями і зв’язки з агентами в більш, ніж 200 країнах світу;
  • оперативно відстежуємо місцезнаходження і стан вантажу, щоб ви могли спокійно очікувати на його доставку;
  • закріплений за вашим проектом співробітник відповість на будь-які питання про вантаж 24 години 7 днів на тиждень;
  • транспортна документація, відповідність правилам конкретної країни, місцевим вимогам та митного оформлення – ми організуємо морські контейнерні перевезення в Україну в правовому полі;
  • членство в Асоціації експедиторів України, FIATA, WCA, Lognet у поєднанні з багаторічним досвідом наших менеджерів та широкою базою контактів з агентами по всьому світу гарантують, що ваш товар доставлять в обумовлені терміни і в належному вигляді;
  • прямі угоди з усіма контейнерними лініями передбачають, що ми можемо надати вам найкращі рішення по підбору маршрутів, перевізників, ціни, часу відправлення та прибуття відповідно до ваших вимог.

международные жд перевозкиМультимодальні перевезення

У разі, якщо пряме сполучення між одержувачем і відправником відсутнє – ми пропонуємо мультимодальні перевезення або доставку товару декількома видами транспорту.

Особливість такого типу транспортування – доставкою займається одна компанія на основі укладеного з власником вантажу договору транспортно-експедиторського обслуговування. Крім того, за допомогою автотранспорту доставка контейнерів відбувається з прямою подачею на склад, що проблематично при перевезенні вантажу морем або повітрям.

Наші менеджери підберуть ідеальний для вас маршрут для перевезення контейнерів автотранспортом та залізничним сполученням.

Розміри морських контейнерів

Бажаєте замовити морські перевезення вантажу? Зателефонуйте нам: 0 800 300 577

Залиште заявку, і ми підберемо оптимальний маршрут і контейнер для доставки вашого вантажу.

Дізнатися тариф

Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму і наші фахівці зв’яжуться з вами протягом найближчого часу.

ОПТИМАЛЬНИЙ ЧАС ДОСТАВКИ

Доставку вантажів ми здійснюємо в заявлені терміни

НАДІЙНІСТЬ

Ми гарантуємо своєчасну доставку вантажів і в повному обсязі, так як працюємо тільки з перевіреними партнерами / судноплавними лініями

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ми завжди намагаємося оптимізувати маршрут і перелік необхідних Вам послуг, чим максимально скорочуємо Ваші витрати і час

Популярні статті

Топ-5 тенденцій майбутнього, які докорінно змінять логістику
Топ-5 тенденцій майбутнього, які докорінно змінять логістику Швидкість...