Інновації в «Укрзалізниці»: перші кроки після технічного дефолту В «Укрзалізниці», українського монополіста в галузі залізничних перевезень, проблеми почалися вже досить давно. Трохи більше тижня минуло з моменту, коли УЗ оголосила про технічний дефолт після прострочення виплат за борговими зобов'язаннями – як раптом компанія запустила новий онлайн-сервіс.

У непрості часи інноваціями зазвичай жертвують заради вирішення більш нагальних проблем. Але «Укрзалізниця» йде іншим шляхом. Нещодавно прес-служба компанії анонсувала запуск нового інтерактивного сервісу, що дозволяє отримувати інформацію про вільні вагони для залізничних вантажоперевезень в режимі онлайн.

Сервіс буде особливо корисним для планування навантажувальних операцій і істотно спростить життя всім клієнтам перевізника: тепер не можна буде маніпулювати цифрами, оскільки інформація про наявність вагонів буде надходити «з перших рук».

Про функціонал сервісу

За допомогою сервісу можна дізнатися, скільки вагонів доступно для бронювання і які їх параметри:

  • Парк
  • Країна-власник
  • Тип вагона
  • Дислокація
  • Відділення

Загальне враження від сервісу позитивне. Фільтр прекрасно справляється з відображенням вагонів цікавить вас типу в конкретному місці. Є навіть функція пошуку вагонів за критерієм останнього вантажу, що перевозиться, але вона працює з перебоями. Сервіс був запущений в тестовому режимі менше тижня тому, тому є велика ймовірність, що помилка буде незабаром виправлена.

И всё?

Как сообщают в пресс-центре «Укрзализныци», функционал сервиса будет дорабатываться и расширяться исходя из пожеланий пользователей. Чем больше обратной связи получит команда разработчиков, тем больше новых функций будет представлено в следующих версиях.

Оценить функционал и поделиться идеями насчет улучшения сервиса можно на сайте «Укрзализныци» в разделе "Поиск свободных вагонов".

Надіслати запит
* * * * * * *

Ваша заявка відправлена!


Дякуємо, що звернулися в «Гуд Логістік»!

Наш менеджер сконтактує з Вами найближчим часом і надасть інформацію згідно із запитом.

Якщо з Вами не зв'язалися упродовж дня, будь ласка, зателефонуйте нам за номером 0800300577.