Змоделюємо ситуацію: ви придбали партію товару в Європі, і тепер перед вами стоїть завдання доставити її в Україну. Привезти всю партію цілком – це, напевно, перше, про що ви подумали. Однак існують й інші способи доставити свій товар до Києва або будь-яке інше місто України, витративши мінімум коштів на перевезення.

Консолідація вантажів – навіщо це потрібно?

Компанія GoodLogistics працює з консолідаційних складами по всій Європі, і це значно полегшує життя багатьом нашим клієнтам. Ось чому:

  • Економите на оренді складу: можна купити велику партію товару, а в Україну доставляти рівно стільки, скільки потрібно в конкретний момент.
  • Везете тільки те, що потрібно: якщо ви купили кілька партій різних товарів, то можете управляти складом кожної поставки.
  • Платите тільки за об'єм: ніяких прихованих націнок, платите тільки за фактичний обсяг вантажу, що перевозиться.

Доставка збірних вантажів з Європи невеликими партіями – це вигідно. Навіть якщо ви везете партію об'ємом у кілька кубічних метрів, але у складі збірного вантажу, разом з іншими відправниками, для вас це коштуватиме дешево.

Скільки коштує і як замовити

Вартість доставки з країн Євросоюзу ви можете уточнити в онлайн-чаті або за номером 0 800 300 577.

Чому ми?

Тут можна було б вихвалятися досягненнями, запевняючи вас у тому, що ми найкращі і унікальні. Поки що це не так, але нам залишилося зовсім трохи! Ми надаємо якісний сервіс на всіх етапах доставки вантажу і завжди захищаємо інтереси клієнта. Складаючи план поставок, ми завжди намагаємося запропонувати нашим клієнтам таку схему роботи, яка була б найбільш раціональною з економічної точки зору. Задоволені клієнти – наша найкраща реклама.

Надіслати запит
* * * * * * *

Ваша заявка відправлена!


Дякуємо, що звернулися в «Гуд Логістік»!

Наш менеджер сконтактує з Вами найближчим часом і надасть інформацію згідно із запитом.

Якщо з Вами не зв'язалися упродовж дня, будь ласка, зателефонуйте нам за номером 0800300577.