авиаперевозкиАвіаперевезення

Авіаційні перевезення вантажів – зручний і швидкий вид транспортування товару. Літаком вантаж доставляється набагато швидше, ніж автомобілем, потягом або судном. Саме швидкість – основна перевага авіаперевезення вантажів.

Переваги авіаперевезень

Вантажні авіаперевезення мають такі переваги:

Доступ у будь-який куточок світу

Більшість авіаперевізників мають розгалужену мережу аеропортів і виконують як внутрішні так і міжнародні рейси. Авіадоставка товарів – найпростіший спосіб передачі вантажу, незалежно від місцезнаходження відправника.

Економія часу

Авіаперевезення істотно прискорюють процес передачі товарів з одного пункту в інший. У зв’язку з високою частотністю комерційних рейсів, тривалі затримки в доставці вантажів практично виключені. Навіть якщо запланований рейс відкладено, вантаж зазвичай відправляють наступним літаком.

Невисока вартість страхування

Авіаперевезення вантажів здійснюються за порівняно короткий проміжок часу, відповідно і страховий поліс коштуватиме значно дешевше.

Можливість відстежувати вантаж

Багато авіакомпаній та перевізників надають можливість відстежувати товар. Це означає, що ви можете відстежити доставку вантажу від відправлення до прибуття в аеропорт призначення.

Компанія «Гуд Логістік» займається організацією міжнародних авіаперевезень, і забезпечує весь набір послуг з даного виду доставки. Хочете дізнатися більше про авіаперевезення – телефонуйте 0 800 300 577 або надішліть запит у формі запиту.

авиационные перевозки грузовМіжнародні авіаперевезення товарів

Світові авіаперевезення вантажів передбачають доставку товарів на імпорт / експорт з однієї країни в іншу за допомогою літака. Таку послугу здійснюють світові авіакомпанії, а експедитори організовують процес перевезення.

Чому ми?

 • входимо в найбільші міжнародні організації WCA, FIATA, Lognet Global і надаємо гарантії під час авіаперевезення вантажів;
 • робимо проект під кожен вантаж індивідуально, враховуючи вид товару, його вагу, об’єм, місце відвантаження і пункт кінцевої доставки;
 • прораховуємо вартість авіадоставки з усіма обов’язковими та додатковими платежами;
 • готуємо необхідні документи;
 • організуємо авіаперевезення небезпечних, цінних, швидкопсувних, габаритних вантажів, тварин та інших товарів;
 • супроводжуємо клієнтів 24 години 7 днів на тиждень.

Напрямки міжнародних авіаперевезень

Наша компанія допоможе доставити товар як регулярними, так і чартерними рейсами. Фахівці «Гуд Логістік» створять проекти під потреби кожного клієнта й організовують вантажні авіаперевезення товарів будь-якого типу.

Завдяки партнерській мережі у 190 країнах світу, ми пропонуємо високий рівень сервісу, мінімізацію ризиків пошкодження або втрати товару і виконання замовлень у заплановані терміни.

Компанія «Гуд Логістік» пропонує доставку вантажів з / в Європу, Китай, США, країни СНД, Канаду, Ізраїль, Корею, Японію, Індію, Єгипет, Грузію, ОАЕ та інші країни світу.

Швидка авіадоставка товарів на склади FBA Amazon.

Бажаєте дізнатися скільки коштуватиме доставка вантажів авіатранспортом і які документи вимагають міжнародні правила авіаперевезень для вашого вантажу – звертайтеся за телефоном 0 800 300 577 або за допомогою форми заявки.

авиагрузовые перевозкиДокументи для авіаперевезення вантажів

Для успішного авіаперевезення вантажів необхідне оформлення таких документів:

Авіанакладна – договір на авіаперевезення між вантажовідправником і вантажоодержувачем, в якому вказані умови транспортування товару, дані про вантаж, інформація про рейс і дату вильоту, а також реквізити сторін.

Інвойс (рахунок-проформа) – містить відомості про ціну, кількість та загальну вартість вантажу.

Пакувальний лист – в даному документі вказуються характеристики товару (вага, габарити й інші дані, в тому числі номер вантажного місця).

Паспорт безпеки для авіаперевезень – вимагають під час авіадоставки небезпечних вантажів, що загрожують здоров’ю або безпеці людини.

Типи вантажів для авіаперевезення

Які вантажі можна перевозити на літаку?

Авіаперевезення передбачають транспортування таких видів (класів) вантажів:

генеральні вантажі великовагові вантажі легковагові або об’ємні вантажі великогабаритні вантажі тварини
спеціальні вантажі цінні вантажі небезпечні вантажі швидкопсувні вантажі

Компанія «Гуд Логістік» допоможе перевезти вантаж будь-якого типу і габаритів.

авиаперевозки грузовКомплекс наших послуг включає:

 • чартерні авіаперевезення;
 • інтермодальні перевезення;
 • авіаперевезення збірних вантажів (консолідація вантажів у країнах відправки);
 • авіаперевезення небезпечних, великогабаритних, швидкопсувних і великовагових вантажів;
 • доставку вантажів як вантажними рейсами, так і пасажирськими;
 • організацію авіаперевезень на території третіх країн;
 • складську логістику в різних країнах світу;
 • митне оформлення;
 • обробку вантажів в аеропортах, як українських, так і міжнародних;
 • експедиційне супроводження;
 • страхування вантажу;
 • оформлення дозвільних документів на товар;
 • забезпечення цілісності вантажу.

Види товарів для авіаперевезень

За даними IATA, за допомогою авіаційних перевезень вантажів транспортують товарів на суму понад $6 трлн., що становить приблизно 35% світової торгівлі у вартісному вираженні.

Найчастіше літаком перевозять:

Бажаєте скористатися авіаперевезенням вантажів? Звертайтеся до нас за телефоном 0 800 300 577 або пишіть у форму заявки.

Є ПИТАННЯ ?

Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму і наші фахівці зв’яжуться з вами протягом найближчого часу.

БЕЗПЕКА

При упакуванні і перевезенні вантажів ми керуємося стандартами Міжнародної асоціації повітряного транспорту IATA. Також наша компанія є членом найбільшої в світі асоціації незалежних експедиторів – WCA

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ми завжди оптимізуємо маршрут і перелік необхідних послуг, внаслідок чого максимально мінімізуємо Ваші витрати

ШВИДКІСТЬ

Доставку вантажів ми здійснюємо в заявлені терміни

Супровідні послуги