Вантажні перевезення в / з ОАЕ

Вантажні перевезення в / з ОАЕ

ОАЕ, за даними МВФ, входять до списоку 20 найбагатших країн світу з найвищим рівнем ВВП на душу населення. Країна отримує величезний дохід від експорту нафти, щоденні обсяги видобутку якої складають близько 2 млн барелів.

ОАЕ також входять в топ-25 країн за обсягами імпорту в світі. Чим саме приваблюють вантажні перевезення в / з ОАЕ і чому варто звернути увагу на цей регіон?

Арабські Емірати – член Ради зі співробітництва держав Перської затоки. Закон про єдиний митний простір дозволяє ОАЕ ввозити товари, не сплачуючи податки в сусідніх країнах.

Перевезення вантажів з Дубая та інших міст ОАЕ здійснюється шляхом:
 1. авіаперевезень;
 2. морських перевезень.

Цікавлять вантажоперевезення в ОАЕ з України? Зверніться до спеціалістів «Гуд Логістік» за телефоном 0 800 300 577.

Чому ми?

Чому ми?

 • входимо до престижних міжнародних логістичних організацій WCA, Fiata, Lognet Global;
 • допомагаємо оформити всі необхідні документи для перевезення;
 • підберемо оптимальний маршрут;
 • організуємо транспортування цінних, небезпечних і швидкопсувних вантажів;
 • пропонуємо прозору цінову політику;
 • підтримуємо клієнта на всіх етапах перевезення.

Авіадоставка вантажів з ОАЕ

Авіадоставка вантажів з ОАЕ

Авіаперевезення з ОАЕ обслуговуються в аеропортах Dubai International, Dubai World Central, Abu Dhabi International (Абу-Дабі), Sharjah (Шарджа).

Авіадоставка з ОАЕ – найоперативніший вид доставки. Перевезення виконуються у строк від 3 до 5 днів.

Доставка вантажу з Дубая здійснюється через місцеві міжнародні аеропорти, масштабні вантажні центри з пропускною здатністю 2,1 млн тонн вантажів на рік.

Міжнародний аеропорт Абу-Дабі – другий за величиною в країні і обробляє майже 600 тис. тонн вантажів.

Авіадоставка вантажу з ОАЕ підходить для перевезення цінних речей, продуктів, які швидко псуються, домашніх тварин, термінових кур’єрських вантажів.

Доставка вантажів з ОАЕ пов’язана з безліччю нюансів перевезення та митного оформлення. Вибираючи послуги «Гуд Логістік», будьте впевнені, що товар досягне місця призначення у найкоротші терміни у відповідності з усіма правилами та вимогами міжнародних перевезень вантажів.

Бажаєте замовити вантажоперевезення з ОАЕ? Зателефонуйте нам: 0 800 300 577 або заповніть форму замовлення.

Морські контейнерні перевезення з ОАЕ

Морські контейнерні перевезення з ОАЕ

Даний спосіб доставки дозволяє істотно заощадити на перевезенні великих партій товарів, а також охопити велику кількість потенційних споживачів і ринків.

Перевезення вантажів морем через Дубай відкриває доступ до 1,5 млрд споживачів. Морські маршрути з’єднують 140 портів на 6 континентах. Строки доставки зазвичай становлять 22-35 днів.

Морські вантажоперевезення через найбільші порти ОАЕ:
 1. Джебель-Алі – найбільший порт, вільний від мит, у Перській затоці. Тут можуть розміщуватися кораблі, вантажопідйомністю більше 500 тис. тонн.
 2. Порт Рашид посідає друге місце після Джебель-Алі з пропускною спроможністю близько 1,5 млн TEUs на рік. Звідси здійснюються відправлення кораблів в Катар, Кувейт, Оман і Бахрейн.
 3. Порт Аль Хамра це 22 млн кв. м простору, виділеного під промислові та комерційні об’єкти для подальшого експорту на Далекий Схід і в Індію.
 4. Порт Халіфа має площу 2,7 кв. км і пропускну здатність близько 2 млн контейнерів і 12 млн тонн генеральних вантажів на рік. Відвантаження контейнерів тут напівавтоматизоване.

Цікавить доставка з ОАЕ в Україну? Телефонуйте 0 800 300 577 або заповніть форму заявки і дізнайтеся свій тариф.

Доставка з ОАЕ в Україну

Експорт ОАЕ в Україну включає коштовності, золото, перли, алюміній і сталь, нафтохімічні, фармацевтичні препарати, полімери та етилен, будівельні матеріали, електричні машини і устаткування, деталі для літаків Airbus, ATR і Boeing, авто і деталі до них, чай, тютюн.

Доставка в ОАЕ з України

Популярні позицію українського імпорту в ОАЕ – це продукти харчування, тварини, чорні метали, рослинні жири, олії, зерна і плоди олійних культур. Податки на ввезення товарів в ОАЕ коливаються від 0 до 5%, за винятком алкоголю (50%) і виробів з тютюну (100%). У еміратських ВЕЗ (вільні економічні зони) вантажі для реекспорту не обкладаються митом.

Зацікавила доставка в ОАЕ з України? Зателефонуйте нам 0 800 300 577 або залиште заявку, і наш менеджер допоможе підібрати оптимальний маршрут і спосіб доставки вантажу.


Дізнатися тариф

* * *

Тарифи

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму – і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом.
Швидкість Допоможемо перевезти вантаж у найкоротші строки.
Найкраща ціна Ми оптимізуємо маршрут і включаємо в нього лише необхідні послуги, щоб зберегти ваші фінансові і часові ресурси.
Куди завгодно Ми доставляємо вантажі у більш ніж 200 країн завдяки розгалуженій мережі іноземних партнерів.
Надіслати запит
* * * * * * *

Ваша заявка відправлена!


Дякуємо, що звернулися в «Гуд Логістік»!

Наш менеджер сконтактує з Вами найближчим часом і надасть інформацію згідно із запитом.

Якщо з Вами не зв'язалися упродовж дня, будь ласка, зателефонуйте нам за номером 0800300577.

Помилка CAPTCHA!

Ви не автентифікували себе як людину.

Вирішіть CAPTCHA.