Вантажні перевезення в / з Африки

Вантажні перевезення в / з Африки

Африканські країни мають потенціал в сфері міжнародної торгівлі. Згідно з даними рейтингу Світового Банку за 2020 рік, Туніс, Алжир, Єгипет, Марроко і ПАР входять в ТОП-10 країн за простотою умов для ведення підприємницької діяльності для представників країн Європи та швидкістю розвитку економіки.

Як можна доставити вантаж Африки в Україну?

Компанія «Гуд Логістік» пропонує два варіанти перевезення товарів:

  1. Авіаперевезення;
  2. Морські контейнерні перевезення.

Бажаєте дізнатися вартість і строки авіадоставки з країн Африки в Україну? Зателефонуйте нам за номером 0 800 300 577.

Авіаперевезення вантажів в/з Африки

Авіаперевезення вантажів в/з Африки

За даними Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA), пропускна спроможність аеропортів Африки зросла на 17,1% за рік завдяки міцним торговим та інвестиційним зв’язкам з Азією. Це розширює коло можливостей для підприємців і постачальників товарів на ринки Африки.

Доставка вантажів авіасполученням з Африки в Україну – найшвидший спосіб доставки. Авіаперевезення здійснюються з усіх країн Африки. Строки транспортування в Україну становлять від 3 до 7 днів.

Для прорахунку вартості авіаперевезення заповніть форму заявки або зателефонуйте намза номером 0 800 300 577.

Доставка вантажів у ПАР

Доставка вантажів у ПАР

Міжнародний аеропорт імені О. Р. Тамбо. Аеропорт розташований неподалік від Йоганнесбурга, ПАР, та є найбільш завантаженим в Африці. Доставка вантажів у ПАР з України здійснюється зусиллями представників 140 компаній, включно з вантажоперевізниками, митними агентами, кур’єрами, експедиторами, інспекторами вантажів, а також менеджерами, які займаються обробкою спеціалізованих і швидкопсувних вантажів.

Доставка з Єгипту

Каїрський міжнародний аеропорт. Доставка з Єгипту здійснюється переважно з аеропорту Каїра. Він розташований у Геліополісі, що на північному сході від Каїра, і має площу близько 37 кв км. Це другий за завантаженістю аеропорт в Африці після міжнародного аеропорту імені О. Р. Тамбо в Йоганнесбурзі. Доставка вантажу в Єгипет з України і в зворотному напрямку здійснюється більш ніж 30 авіакомпаніями.

Міжнародний аеропорт Луксор. Міжнародний аеропорт Луксор також обслуговує авіаперевезення в Єгипет з України. Вантажний термінал аеропорту площею 3200 кв м відкритий у травні 2006 року і приймає рейси 13 іноземних авіакомпаній. Вантажні рейси усередині країни здійснюються до аеропортів Асуан, Хургада, Шарм-ель-Шейх, Абу-Сімбел, Марса Матрух, Марса Аллам.

Морські вантажоперевезення в/з Африки

Морські вантажоперевезення в/з Африки

Морська доставка в Африку з України в основному застосовується для транспортування зернових культур, соняшникової олії, чорних металів, дерева, мінеральних продуктів і товарів легкої промисловості.

Більше 90% африканського імпорту та експорту здійснюється морським шляхом, саме тому Африка активно розвиває мережу доставки вантажів по морю. На континенті розташовані понад сто портових споруд, деякі з них обслуговують 6% світових вантажних морських перевезень і близько 3% світових контейнерних перевезень. Строки морських вантажоперевезень в Африку з України складають від 20 днів.

Основні африканські порти

Порт Дурбан, Південна Африка. Дурбан – основний вантажний порт Африки, який приймає близько 50 млн тонн вантажів на рік. Він розташований неподалік від центрального ділового району Дурбана і відіграє ключову роль в економіці континенту.

Порт Момбаса, Кенія. Момбаса часто називають «містом торговців». Воно розташоване між Південною Африкою та Аденською затокою. Момбаса має морське сполучення з 80 портами і залізничне – з Угандою і Танзанією. Загальний вантажообіг морських перевезень порту Момбаса складає 5 млн тонн.Основні африканські порти

Порт Джибуті. Джибуті – це безпечний регіональний центр для перевантаження і перенаправлення товарів на основних морських шляхах між Європою і Затокою, а також між Азією і східним узбережжям Африки.

Порт Александрія. Морські перевезення з Єгипту зазвичай відправляються з цього порту. Порт Александрія з’єднується судноплавним каналом з річкою Ніл і складається з 2 гаваней. Сумарний вантажообіг становить 15,5 млн тонн на рік.

Інші стратегічно важливі вантажні порти Африки розташовані в Лагосі (Нігерія), Абіджані (Кот-д’Івуар), на Суецькому каналі (Єгипет), у Танжері (Марокко), Річардс-Бей (Південна Африка). Також ми організовуємо доставку вантажів в Туніс і Алжир.

Замовити доставку в/з Африки

Бажаєте відправити вантаж в / з Африки в Україну? Звертайтеся до фахівців «Гуд Логістік». Ми допоможемо організувати авіаперевезення і морську доставку з будь-якої африканської країни.

Залиште заявку у формі, і наші менеджери допоможуть обрати оптимальний маршрут з урахуванням специфіки вашого вантажу. Або телефонуйте за номером 0 800 300 577.

Ви також можете замовити у нас страхування вантажу і митне оформлення.

Дізнатися тариф

* * *

Тарифи

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму – і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом.
Швидкість Допоможемо перевезти вантаж у найкоротші строки.
Найкраща ціна Ми оптимізуємо маршрут і включаємо в нього лише необхідні послуги, щоб зберегти ваші фінансові і часові ресурси.
Куди завгодно Ми доставляємо вантажі у більш ніж 200 країн завдяки розгалуженій мережі іноземних партнерів.
Надіслати запит
* * * * * * *

Ваша заявка відправлена!


Дякуємо, що звернулися в «Гуд Логістік»!

Наш менеджер сконтактує з Вами найближчим часом і надасть інформацію згідно із запитом.

Якщо з Вами не зв'язалися упродовж дня, будь ласка, зателефонуйте нам за номером 0800300577.

Помилка CAPTCHA!

Ви не автентифікували себе як людину.

Вирішіть CAPTCHA.