Перевезення Україна – Німеччина

Перевезення Україна – Німеччина

У 2019 Німеччина зайняла першу позицію в списку провідних європейських економічних партнерів України. Товарообіг з Німеччиною склав 17,31% від загального обсягу зовнішньої торгівлі. Крім того, ФРН – значний міжнародний інвестор, який вклав в економіку України $ 1,843 млрд (дані 2019 року).

Країни поділяють інтерес до торгівлі автомобілями та деталями до них, продукції сільського господарства і альтернативних джерел енергії. Активізація співпраці в сфері енергетики зумовила підвищення попиту на обладнання для відновлюваних джерел енергії та товари з суміжних галузей.

Доставка вантажу з Німеччини в Україну здійснюється шляхом:

Авіаперевезення в Німеччину / з Німеччини

Авіаперевезення в Німеччину / з Німеччини

Міжнародні перевезення Німеччина – Україна авіатранспортом – найшвидший спосіб доставки вантажу. Літаками найчастіше перевозять дороговартісні, цінні вантажі, продукти і фармацевтичні препарати з коротким терміном придатності, а також невеликі за габаритами вантажі.

Фахівці компанії «Гуд Логістік» допоможуть організувати перевезення з Німеччини в Україну і в зворотному напрямку будь-яких видів вантажу.

Переваги авіаперевезення:
 • експрес-доставка за 1 день;
 • можливість швидко доставити вантаж у віддалені частини країни.

Ми співпрацюємо з основними міжнародними авіаперевізниками (Lufthansa, Turkish Airlines, DHL Aviation, МАУ, LOT) і допоможемо доставити вантаж в/з Берліна, Гамбурга, Дрездена, Дюссельдорфа, Мюнхена та інших міст.

Доставка вантажів з Німеччини в середньому займає 3-5 днів. Існує також прямий сервіс в Лейпциг: за цим напрямком можна доставити товар за 1 день.

Дізнатися точні строки доставки, а також отримати вичерпну консультацію щодо вантажоперевезення Україна – Німеччина можна за телефоном 0 800 300 577 або залишивши запит у формі заявки.

Морські вантажні перевезення з Німеччини

Морські вантажні перевезення з Німеччини

Найчастіше морським сполученням в/через Німеччину переправляють транспортні засоби, великогабаритну техніку і обладнання, різноманітні генеральні вантажі.

Морська доставка вантажів з України в Німеччину здійснюється з основних українських портів «Одеса», Чорноморськ» і «Південний» до Бремерхафена, Гамбурга, Бремена, Вісмара, Вільгельмсхафена та інших портів з контейнерними терміналами.

Ми допоможемо організувати міжнародні перевезення Німеччина – Україна, а також доставити вантажі в Німеччину морем з країн Європи, Азії, Америки та Африки.

Переваги морських перевезень:
 • відносно низька вартість перевезення великогабаритних вантажів;
 • перевезення збірних вантажів від декількох відправників в одному контейнері (LCL);
 • перевезення вантажу від одного відправника у повному контейнері (FCL).

Детальну інформацію уточнюйте у наших менеджерів за телефоном 0 800 300 577 або у спеціальній формі.

Залізничні перевезення з Німеччини/ в Німеччину

Залізничні перевезення з Німеччини/ в Німеччину

Доставка вантажів залізничним сполученням вигідна у тому разі, коли потрібно перевезти важкі, великогабаритні вантажі великими партіями.

Ширина колії в ЄС становить 1520 мм, в той час як в Україні – 1435 мм, тому під час залізничного перевезення в/з Німеччини товар потрібно перевантажувати з одного вагона на інший.

Переваги залізничних перевезень:
 • висока вантажопідйомність вагонів (у 3 рази вища в порівнянні з вантажним автомобілем);
 • економія на перевезенні об’ємних, великовагових вантажів на великі відстані.

До польського міста Славкув можна доставити товар без перевантажень, після чого транспортувати на фурі в будь-яке місто Євросоюзу.

Транзитний час за основними маршрутами:
 • Київ – Берлін – 7-8 днів;
 • Київ – Гамбург – 8-9 днів;
 • Київ – Мюнхен – 9-10 днів;
 • Київ – Кельн – 10-11 днів;
 • Київ – Франкфурт-на-Майні – 9-10 днів.

Ми безпечно і вчасно перевеземо до Німеччини насипні, наливні, важкі вантажі. Звертайтеся за телефоном 0 800 300 577 або у формі заявки.

Автоперевезення з Німеччини/ в Німеччину

Автоперевезення з Німеччини/ в Німеччину

Вантажоперевезення з Німеччини в Україну і в зворотному напрямку також здійснюється за допомогою вантажних автомобілів.

Компанія «Гуд Логістік» пропонує послугу перевезення вантажів від одного замовника в окремій машині (FTL) і доставку збірної партії товарів від декількох вантажовідправників (LTL).

Переваги автомобільних перевезень:
 • можливість перевезення збірних вантажів;
 • послуга доставки «від дверей до дверей».

Ми можемо надати транспорт для вантажів різного об’єму, ваги і класу: це можуть бути фури вантажопідйомністю від 2,5 до 100 тонн, трали, рефрижератори або автоцистерни.

Сроки перевезення варіюються в залежності від довжини маршруту. В середньому вони складають 5 днів.

Транзитний час за основними маршрутами:
 • Київ – Берлін – 3 дні;
 • Київ – Гамбург – 4 дні;
 • Київ – Мюнхен – 4 дні;
 • Київ – Кельн – 4-5 днів;
 • Київ – Франкфурт-на-Майні – 4-5 днів.

Цікавить перевезення вантажів Німеччина – Україна? Ми організуємо безпечну доставку вашого товару в будь-якому об’ємі. Замовити транспортування вантажу і дізнатися його вартість можна за телефоном 0 800 300 577 або через форму заявки.

Мультимодальні перевезення

Доставка вантажів з Німеччини може здійснюватися шляхом комбінованого перевезення, тобто за допомогою декількох видів транспорту. Товар доставляють поїздом, літаком або судном з подальшим перевантаженням на автомобіль.

Обрати оптимальний спосіб транспортування і дізнатися, скільки коштує доставка вантажу з Німеччини в Україну або в зворотному напрямку, можна за допомогою форми заявки або за телефоном 0 800 300 577.

Чому ми?

Дізнатися тариф

* * *

Тарифи

Якщо у вас залишилися питання або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму – і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом.
Швидкість Допоможемо перевезти вантаж у найкоротші строки.
Найкраща ціна Ми оптимізуємо маршрут і включаємо в нього лише необхідні послуги, щоб зберегти ваші фінансові і часові ресурси.
Куди завгодно Ми доставляємо вантажі у більш ніж 200 країн завдяки розгалуженій мережі іноземних партнерів.
Надіслати запит
* * * * * * *

Ваша заявка відправлена!


Дякуємо, що звернулися в «Гуд Логістік»!

Наш менеджер сконтактує з Вами найближчим часом і надасть інформацію згідно із запитом.

Якщо з Вами не зв'язалися упродовж дня, будь ласка, зателефонуйте нам за номером 0800300577.

Помилка CAPTCHA!

Ви не автентифікували себе як людину.

Вирішіть CAPTCHA.