Модернізація потужностей

Маріупольський порт отримає майже мільярд гривень інвестицій

Прес-служба Маріупольського порту заявила про реалізацію нового інвестиційного проекту. Інвестором виступає компанія «ССТ», яка планує вкласти в Маріупольський порт близько 100 мільйонів гривень. Інвестиційна програма розрахована на три роки і торкнеться перш за все потужностей для обробки генеральних вантажів. Згідно з угодою між фондом держмайна і компанією «ССТ», остання отримує в оренду частину потужностей для обробки і зберігання генеральних вантажів строком на 15 років. Навантажувально-розвантажувальні роботи залишаються у віданні портових служб, як і доходи від цього виду діяльності.

Насамперед буде реорганізований процес прийому вантажів, а також до 30 000 тонн збільшено максимальну місткість для одночасного зберігання харчових продуктів.

Державно-приватне партнерство часто використовується для створення інфраструктурних об'єктів в портах. Це можна пояснити двома факторами: відсутністю у держави коштів на модернізацію ключових підприємств галузі і бажанням приватних компаній володіти сучасними високотехнологічними потужностями для обробки своїх вантажів у портах.

Цей інвестиційний проект – не виняток. Кожна зі сторін отримує свою вигоду: «ССТ»&Ndash; сучасні потужності для зберігання та обробки харчових вантажів, а Маріупольський порт – додатковий вантажообіг і можливість пропонувати більш якісні послуги з перевалки та зберігання.

Новий зерновий термінал

У Маріупольському порту намічається ще більш масштабний інвестиційний проект зі створення зерноперевалювального комплексу. Цього разу інвестором виступає держава. Новий зерноперевалювальний комплекс в порту Маріуполя обійдеться держбюджету в 800 мільйонів гривень, його потужність становитиме 2,5 мільйона тонн зернових на рік.

Проект терміналу недавно був переданий на експертизу, і керівництво порту очікує на рішення експертів, щоб ропочати будівництво. Якщо все пройде за планом, роботи зі створення терміналу розпочнуться вже в кінці літа цього року. Будівництво проводитиметься в два етапи:

  1. 10 силосів загальним обсягом 57 000 тон зернових і зерносушарки потужністю 3 000 тонн на добу;
  2. 13 силосів загальним обсягом 74 000 тонн і кілька оперативних силосів.

Проект позитивно вплине на конкурентоспроможність продукції українського агропромислового комплексу на світових ринках.

Надіслати запит
* * * * * * *

Ваша заявка відправлена!


Дякуємо, що звернулися в «Гуд Логістік»!

Наш менеджер сконтактує з Вами найближчим часом і надасть інформацію згідно із запитом.

Якщо з Вами не зв'язалися упродовж дня, будь ласка, зателефонуйте нам за номером 0800300577.

Помилка CAPTCHA!

Ви не автентифікували себе як людину.

Вирішіть CAPTCHA.