Міжнародні автоперевезеня

Автомобільні перевезення

Міжнародні автоперевезення – один із затребуваних і перспективних напрямків в логістиці. Згідно Національної транспортної стратегії України, через нашу країну проходить низка транспортних коридорів, кількість яких до 2030 року значно збільшиться. Так, щоб розширити географію маршрутів і збільшити обсяг вантажоперевезень, планується створення нових трансконтинентальних сполучень, зокрема Євросоюз – Китай (Новий шовковий шлях).

Компанія «Гуд Логістік» відповідає за міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом, допоможе здійснити доставку контейнерів вантажними машинами, а також організувати як мультимодальні перевезення з США, Японії, Європи, СНД, так і автоперевезення по Європі, всередині країн Америки, Китаю, Кореї, інших держав, з доставкою в Україну / з України за кордон.

Чому варто вибрати вантажоперевезення вантажів?

Переваги автомобільних перевезень:

 • одне з найбільш ефективних і доступних автотранспортних рішень;
 • швидка і планова поставка – максимально точний час доставки – just in time – точно у строк;
 • гнучкість маршруту і маневровість – можливість доставити машину на місце збору вантажу без перевантажень;
 • доставка «від дверей до дверей» вашого складу.

Міжнародні автоперевезення вантажів

Міжнародні автоперевезення вантажів

Ми реалізуємо регулярні перевезення автомобілями в / зі Східної і Центральної Європи, країн Балтії, СНД.

«Гуд Логістік» організовує транспортування товарів по Італії, Польщі, Німеччини, Латвії, Чехії, ОАЕ, Туреччині, Литві, Азербайджану, Грузії, Арменії, Молдові, Узбекистану, Росії та іншим країнам.

Зусиллями наших зарубіжних партнерів, ми надаємо професійні послуги з митного оформлення, а також здійснюємо складування і тимчасове зберігання товару.

Ми виконуємо автоперевезення відповідно до міжнародного законодавства і договору, укладеного з клієнтом.

Чому ми?

 • працюємо виключно з надійними перевізниками;
 • організуємо міжнародні автоперевезення в обумовлені терміни;
 • оперативно відстежуємо місцезнаходження автомобіля і надаємо інформацію про стан товару 24/7;
 • надаємо консолідовані автомобільні перевезення в Європу / по Європі з вивантаженням в митно-ліцензійному складі у Варшаві;
 • пропонуємо повний комплекс послуг, що включає страхування товару під час автотранспортування, а також митного оформлення.

Доставка збірних вантажів (LTL)

Доставка збірних вантажів автотранспортом передбачає комплектацію невеликих партій товару від різних вантажовідправників в один контейнер, який потім завантажується у вантажівку.

Графік доставки для кожного окремого одержувача узгоджується в індивідуальному порядку. Таким чином доставляються товари з Європи та СНД в Україну.

Більше інформації про цей вид доставки читайте в розділі Збірні вантажі.

Вантажоперевезення контейнерів

Вантажоперевезення контейнерів

Контейнерні перевезення – оптимальний варіант для швидкої доставки імпортних та експортних вантажів. Це зручний і надійний спосіб прямого транспортування, без перевантаження, до дверей вашого складу.

Для вашої зручності ми організуємо перевалку (перевантаження) вантажів на експорт та імпорт з контейнера у вантажну машину і навпаки.

Ми надаємо послуги:

 • з накопичення порожніх контейнерів;
 • з прийому складу з вантажем;
 • з вивантаження і завантаження товару в контейнер;
 • з оформлення на митниці;
 • з вивезення вантажу на контейнерний термінал.

Види вантажів

Наша компанія допоможе доставити товар будь-якого виду. Ви можете замовити перевезення як негабаритних або великовагових, так і насипних, наливних вантажів. Вартість перевезення контейнера автотранспортом уточнюйте у наших менеджерів.

Контейнерні автомобільні перевезення також включають перевезення швидкопсувних продуктів та товарів, які потребують певного температурного режиму. Для таких товарів ми пропонуємо доставку вантажів рефрижераторними контейнерами (від -18 до +16 °С) на контейнеровозах з дизель-генераторною установкою.

Ми також обробляємо вантажі, що вимагають спеціальних умов перевезення, наприклад, небезпечні вантажі (ADR), різні нафтоматеріали, хімічні сполуки.

Які види вантажів можна провозити вантажним автотранспортом читайте тут

контейнерні автоперевезення

Види транспорту для автомобільних перевезень

«Гуд Логістік» допоможе перевезти будь-який товар автомобільним транспортом із закордону в Україну. Ми готові запропонувати мало-, середньо і великотоннажний вантажний транспорт, а також спецтехніку для негабаритних вантажів.

Ми можемо здійснити вантажоперевезення автовозами, перевезення небезпечних вантажів цистернами, перевезення тварин та інших товарів у спеціальних фургонах.

Хочете дізнатися більше про контейнерні автоперевезення – телефонуйте за номером 0 800 300 577 або залиште заявку – і наші менеджери зв’яжуться для уточнення усіх деталей з доставки вантажу.

Є ПИТАННЯ ?

Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму і наші фахівці зв’яжуться з вами протягом найближчого часу.

ОПТИМАЛЬНИЙ ЧАС ДОСТАВКИ

Значну частину вантажів ми доставляємо раніше заявлених термінів

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ми завжди намагаємося оптимізувати маршрут і перелік необхідних Вам послуг, чим максимально скорочуємо Ваші витрати

КУДИ ЗАВГОДНО

Будь-яка точка суші євразійського континенту, де є асфальт, доступна для нашої послуги автодоставки

Популярні статті