Міжнародні контейнерні перевезення

Морські контейнерні перевезення

… мабуть найдешевий та найзручний спосіб перевозити вантажі при експортно-імпортної діяльності. Цей вид доставки особливо затребуваний, бо дозволяє привезти товари з іншого кінця світу з найменшими витратами. Для перевезення в контейнерах підходять практично будь-які типи вантажів, крім, хіба що, негабаритних.

Ми надаємо послуги по обом схемам, Full Container Load (FCL) та Less Than Container Load (LCL), що дає нашим клієнтам можливість возити вантажі як цілими контейнерами, так і орендувати частину контейнера для перевезення невеликих партій. Good Logistics надає сервіс у більшості країн світу, ми старанно працюємо над тим, щоб ваші перевезення проходили без єдиної затримки!

Що входить в послугу

Аналіз бізнесу

 • Пошук і усунення “вузьких місць” в логістиці.
 • Зниження витрат на складську логістику.
 • Розробка оптимальних маршрутів і графіків доставки вантажу.
 • Оптимізація витрат на сплату податків і митних зборів.

Супровід угод

 • Допомога у виборі та оцінці торгового партнера.
 • Супровід на переговорах.
 • Підготовка контракту.
 • Оформлення необхідної дозвільної документації.
 • Транспортний супровід.

Експансія

 • Пошук нових ринків збуту за кордоном.
 • Пошук постачальників за заданими критеріями, включаючи доставку пробної партії товару.
 • Розробка стратегії виходу на зовнішні ринки.
 • Консультації з ведення бізнесу в особливих економічних зонах.

Наші переваги в контейнерних перевезеннях

Кращі ставки на контейнерні перевезення

Завдяки прямим контрактам з судноплавними лініями ми пропонуємо одні з найбільш оптимальних цін в Україні на перевезення вантажу в контейнерах за ключовими напрямами: США, Європа, Китай.

Оптимальний час доставки

Ми не любимо затримки так само як і ви. Всі процеси в нашій компанії побудовані так, щоб допомогти вам привезти вантаж морем в максимально стислі строки. Єдине, на що ми не можемо впливати - це швидкість суден ;)

Швидке оформлення документів

Ми розуміємо як це важливо бо знаємо, наскільки зволікання з документами здатне затримати одержання вантажу. Ми допомагаємо оформити документи для контейнерних перевезень в найкоротший термін.

Завжди на зв’язку

Зазвичай в компаніях часто змінюються менеджери, передаючи один одному справи і незавершені перевезення. У нас за вами закріплюється власний менеджер, який завжди знає на якому етапі перевезення перебуває ваш вантаж.

Доставляємо куди завгодно

Ми спеціалізуємося на контейнерних перевезеннях з Китаю, США та Європи, але це зовсім не означає, що ми не доставимо ваш вантаж в Аргентину або з Австралії. Ми забезпечуємо комплексний логістичний сервіс по всьому світу!

До нас повертаються

Говорити можна багато, але той факт, що 80% одиночних запитів на перевезення надалі переростають в постійні замовлення - говорить сам за себе. За останній рік від наших послуг не відмовився жоден клієнт - чи не це показник якості?

Часті питання

Подати заявку на контейнерні перевезення

Ціна на контейнерні перевезення залежить від ставок судноплавних ліній, які часто змінюються. Зовсім недавно ми писали про ціну в $500 на 20-футовий контейнер і $880 на 40-футовий по цьому напрямку. Але все ж краще скористайтеся онлайн чатом або надішліть заявку на розрахунок, щоб отримати актуальні ціни на перевезення 20- і 40-футових контейнерів з Китаю.

В абсолютній більшості випадків – так. Металевий каркас контейнера надійно захищає вантаж від впливу факторів навколишнього середовища, його важко взламати і зручно грузити та перевозити. Але як би впевнені ми не були – випадки все ж трапляються, контейнеровоз може сісти на мілину або затонути, а частина вантажу може постраждати при доставці. Якщо ви хочете на всі 100% забезпечити себе від ризиків – застрахуйте вантаж під 0,2% від його вартості.

Залежить від того, звідки ми будемо його везти. Наприклад, мінімальний час доставки контейнера із США становить 14 днів, в той час як контейнерні перевезення з Китаю тривають 28 і більше днів. Варто також враховувати час знаходження в портах плюс кілька днів на доставку контейнера з порту до вас на склад.

Ми з радістю допоможемо вам і з цим. Наземна доставка завжди була і залишається одним з основних видів нашої діяльності, після перевезень морем. Напишіть або зателефонуйте нам і ми прорахуємо вартість доставки контейнера у ваше місто.

Ми не є митним брокером, але у нас є партнери, які можуть запропонувати вам достатньо привабливі ціни на митне оформлення. Ми прагнемо надавати якомога більш комплексний сервіс, тому надаємо максимальну інформаційну підтримку клієнтів на всіх етапах перевезення.

Ваше ім'я

Ваш телефон

Ваш e-mail (обязательно)

Повідомлення