facebook

За останній час китайська економіка показує уповільнення темпів росту, що в свою чергу, позначається на багатьох бізнесах. Відповідно виникає питання, чи зачепить дана тенденція індустрію контейнерних перевезень? Пропонуємо вам поглянути на думки експертів з різних компаній і те, як вони дивляться на подальші перспективи розвитку галузі?

За інформацією від економістів ресурсу JOC, уповільнення китайської економіки навряд чи помітно відіб’ється на динаміці експорту з Китаю. За словами Маріо Морено, в 2015 році очікується позитивна динаміка зростання експорту з Китаю в США на рівні 6,8% (до 20,2 млн TEU).

Аналітики компанії Clarkson Research Services настільки ж оптимістичні, як і фахівці з JOC, і прогнозують зростання на рівні 6,7% і ще більше пожвавлення у напрямку Азія-Європа – аж до 7%. Що ж, погодьтеся, це хороші прогнози.

Що стосується Drewry Maritime Research, то фахівці цієї компанії більш песимістичний в оцінках. На їхню думку зростання обсягів контейнерних перевезень з Китаю зросте лише на 5,5%, а напрямок Азія-Евпропи збільшиться всього на 3,5%.

Аналітики відзначають, що тенденції зростання обсягів контейнерних перевезень з Китаю багато в чому відбивають нинішній тренд китайської економіки щодо стимулювання внутрішнього споживання. Крім того, істотний вплив також надає і зміни споживчого попиту в США країнах Євросоюзу.

Незважаючи на суперечливі прогнози зростання, Китай і далі залишається найпотужнішим експортером. А завдяки розвивається індустрії інтернет комерції, транспортно-логістичний ринок може отримати додатковий поштовх у розвитку так як він може з’єднувати покупців і постачальників з ще більшою ефективністю, ніж зараз.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ У РОЗДІЛАХ:

Топ-5 тенденцій майбутнього, які докорінно змінять логістику
Топ-5 тенденцій майбутнього, які докорінно змінять логістику Швидкість...
Топ-6 переваг вантажних авіаперевезень
Топ-6 переваг Авіа доставки вантажів Авіаперевезення є ключовим...
10 термінів міжнародних вантажоперевезень
10 термінів міжнародних вантажоперевезень Основні терміни доставки всіх...
Наймання транспортно-логістичної компанії: стратегічну перевагу або непотрібні витрати?
Наразі конкурентоспроможність на ринку стає все більш важливою,...
Що таке пошкоджений вантаж, як з ним поводитися і як цьому запобігти?
Для типового міжнародного маршруту перевезення повних контейнерів нижче...
Чого варто очікувати від ринку вантажних морських перевезень в 2020 році?
Менше, ніж через три місяці завершиться 2019 рік....
Scroll Top

  Загрузите Ваше резюме:
  Выбрать файл:

   Завантажте Ваше резюме:
   Вибрати файл:

    Upload your resume:
    Select file: