facebook

Доставка вантажів морем завжди була найкращим і одним з найвигідніших способів привезти товари з Китаю в Україну. Але що робити, якщо ви замовляєте невелику партію товарів з Азії та орендувати цілий контейнер просто не вигідно? Як привезти в Україну кілька кубометрів вантажу з мінімальною вартістю за куб?

Доставка збірних вантажів – ось що вирішить вашу проблему.

Що таке доставка вантажів кубами і чому це вигідно?

Доставка вантажів кубами – ідеальний спосіб знизити витрати при імпорті малих партій товарів в Україну. Суть методу в тому, що компанія-перевізник консолідує кілька партій товару від різних клієнтів в одному контейнері і доставляє його в пункт призначення. Це дозволяє заощадити час – клієнт може “виїхати” практично відразу після оплати і економить гроші, адже ціна доставки кубами з Китаю в Україну в рази менше ціни на доставку тієї ж партії товару в цілому контейнері.

Як це працює?

Наприклад, ви знайшли іноземного постачальника, який готовий продати вам партію продукції. Партія невелика і займає всього пару кубів. Вам необхідно доставити вантаж з Шанхаю (Shanghai) в Одесу. Ви довіряєте весь процес нам, ми вантажимо ваш товар в контейнер разом з товарами інших наших клієнтів. Через деякий час він приходить в порт Одеси, де проходить процедуру митного очищення. Суть цього методу в тому, що вартість доставки по кубів з Китаю в Україну – це вартість перевезення контейнера, поділена пропорційно до об’єму, що його перевозить конкретний клієнт. Тобто, якщо ви везете 1 куб в контейнері, вартість доставки якого $ 5100, то платите з розрахунку $ 5100/34 куба = $ 150 за куб. Погодьтеся, заплатити 150 доларів за доставку 1 куба вантажу з Китаю в Україну – це досить вигідна пропозиція.

Даний спосіб доставки став дуже популярний саме завдяки низькій вартості. Компанія Good Logistics спеціалізується на доставці малогабаритних вантажів з будь-якої точки світу, тому одного разу замовивши доставку по кубам в Києві – ви залишитеся нашим партнером на довгий час. Всім клієнтам, що скористалися нашими послугами у сфері доставки кубами в Україну, ми надаємо безкоштовні консультації та інформаційну підтримку. Крім того, якщо вас також цікавить послуги митного оформлення – ми з радістю надамо вам і цей вид сервісу.

Якщо ви зацікавлені в доставці невеликих партій – надішліть заявку у формі знизу і ми надамо вам наші ціни на протязі години.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ У РОЗДІЛАХ:

У США вже готуються до різдвяної кризи вантажоперевезень

Про роздрібну торгівлю в США До різдва залишається...

Авіаперевезення вантажів: останні тенденції в галузі

Обстановка на ринку авіаперевезень Ринок авіаперевезень настільки завантажений,...

Закон про мультимодальні перевезення: цілі і основні положення

На початку березня проект закону «Про мультимодальні перевезення»...

Особливості виходу на китайський ринок

Торговельне партнерство України та КНР КНР – найважливіший торговельний партнер...

Будівництво контейнеровозів: останні тенденції (частина 2)

Про що йтиметься Це друга частина блогу про...

Будівництво контейнеровозів: останні тенденції (частина 1)

Замовлення і фрахтові ставки Упродовж десятиліть в галузі...

Scroll Top

  Загрузите Ваше резюме:
  Выбрать файл:

   Завантажте Ваше резюме:
   Вибрати файл:

    Upload your resume:
    Select file: