facebook

Одне з провідних державних підприємств склало план своєї роботи на найближчі 5 років. 26 квітня керівництво ПАТ «Укрзалізниця» схвалило складений стратегічний план роботи на 2017-2021 годи. Вскоре план представлять на розгляд до наглядової ради УЗ і Кабміну.

Який план діяльності підготували для державного підприємства?

Нова стратегія роботи УЗ буде спрямована на розвиток якості транспортних послуг через виконання нового плану модернізації. Поговоримо конкретніше про те, як буде працювати «Укрзалізниця» в 2017-2021 році.

Перш за все робота ПАТ «Укралізниці» повинна забезпечувати сталий розвиток України, надаючи країні якісні та безпечні перевезення. Така стратегія підприємства є передовою в плануванні подальшої роботи компанії.

Виходячи з нової стратегії роботи державного транспортного підприємства, в найближчі 5 років УЗ повинна перетворитися в лідера транспортно-логістичного ринку України і Європи. Для досягнення амбітної мети керівництво підприємства вже має напрацьований механізм налагодженої роботи і перелік певних організаційних заходів.

Щоб поліпшити транспортну структуру нашої країни, представник правління УЗ Войцех Балчун запропонував сформувати вертикальну структуру управління. Таке рішення було прийнято після аналізу слабких та сильних сторін організаційної структури залізниць нашої країни. В майбутньому планується створити п’ять бізнес-напрямків: вантажні перевезення і логістика, пасажирські перевезення, інфраструктура, послуги тяги, виробництво і сервіс. Уряд обіцяє створити окремі компанії за цими сегментним ринків вже в найближчі 2 роки.

Зміни торкнутися як пасажирських, так і вантажних перевезень. Для більш організованого і зручного процесу транспортування вантажів, будуть створені окремі компанії, які зможуть пропонувати клієнтам якісні термінальні, логістичні послуги, а також можливість інтермодальних перевезень вантажів. У 2018 року планують створити шість регіональних компаній для управління приміськими пасажирськими перевезеннями. У пасажирському секторі також планується закупівля нових поїздів і впровадження нових стандартів обслуговування для більш комфортних умов транспортування пасажирів. УЗ також планує створити додаткову компанію, головним завданням якої буде управління парком тягового рухомого складу.

Також наголошується, що якщо «Укрзалізниці» вдасться дотримуватися цього плану і виконувати всі умови нової стратегії, в 2022 році частка залізничного транспорту на українському ринку контейнерних перевезень може збільшитися з 29% до 45%. До цього моменту УЗ вже повинна буде вийти на ринок транспортних послуг Євросоюзу.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ У РОЗДІЛАХ:

У США вже готуються до різдвяної кризи вантажоперевезень

Про роздрібну торгівлю в США До різдва залишається...

Авіаперевезення вантажів: останні тенденції в галузі

Обстановка на ринку авіаперевезень Ринок авіаперевезень настільки завантажений,...

Закон про мультимодальні перевезення: цілі і основні положення

На початку березня проект закону «Про мультимодальні перевезення»...

Особливості виходу на китайський ринок

Торговельне партнерство України та КНР КНР – найважливіший торговельний партнер...

Будівництво контейнеровозів: останні тенденції (частина 2)

Про що йтиметься Це друга частина блогу про...

Будівництво контейнеровозів: останні тенденції (частина 1)

Замовлення і фрахтові ставки Упродовж десятиліть в галузі...

Scroll Top

  Загрузите Ваше резюме:
  Выбрать файл:

   Завантажте Ваше резюме:
   Вибрати файл:

    Upload your resume:
    Select file: