facebook

За підсумками 2016 року видно позитивна динаміка в індустрії морських вантажоперевезень. Найбільші світові і українські порти, термінали, портові оператори досягли великих успіхів, завдяки оптимізації індустрії і інтенсивній роботі в сфері морських вантажоперевезень.

Чому у світового портового оператора виник інтерес до порту «Південний»?

Порт «Южний» відомий в Україні і за кордоном як порт з великими глибинами. Це дозволяє приймати судна великих розмірів з пристойною вантажомісткістю. На даний момент співпрацювати з портом «Південний» планує один з найбільш популярних портових операторів у всьому світі DP World.

Про це стало відомо на Всесвітньому економічному форумі в Швейцарії, де українська делегації зустрілася з керівництвом DP World. Така співпраця дозволить поліпшити роботу і стан Одеського порту і позитивно вплине на розвиток логістики України.

Крім цього, було підписано угоду про співпрацю України з портовим оператором з ОАЕ. Це дозволить оптимізувати роботу Одеського порту і внесе в Українську індустрію світову практику з управління портовими активами. Крім цього, DP World також розглядає потенціал для інвестицій в інші українські порти.

Успіхи еміратського портового оператора пояснюються наявністю великої кількості портових терміналів на різних континентах світу. Співпраця з такими передовими країнами, як Німеччина, Туреччина, Канада, ОАЕ дозволяє DP World отримати певний досвід і зростання, а також займати лідерські позиції.

Хочеться вірити в те, що один з найбільших портових операторів в світі DP World допоможе Україні досягти значних успіхів у сфері логістики.

Що дозволило порту Клайпеди досягти високих результатів в 2016 році?

Клайпедський порт, розташований на сході Балтійського моря, показав позитивні результати роботи за 2016 рік. Вантажооборот морського порту настільки великий, що порт посідає друге місце в станах Балтії за цим показником. Генеральний директор порту Арвідас Вайткус надав інформацію про те, що за попередній рік чистий прибуток порту зросла до 30,5 млн євро.

Доходи зростають відповідно із зростанням перевалки. У 2016 році порт має рекордну суму виручки 56,5 млн євро. Так як прибуток безпосередньо залежить від виручки, цей показник також зріс. Однією з причин цього стала продаж судна-буксира. Керівники порту в майбутньому планують оптимізувати витрати при рекордне зростання прибутку. Попередній рік запам’ятався керівництву Клайпедського порту найбільшим обсягом перевалки.

Незважаючи на блискучі показники успіху і роботу порту в 2016, наступних рік прогнозується не так вдалим, але в цілому результати роботи порту будуть досить високими.

Яким чином в терміналі Сент-Джон планують поліпшити показники в 2017 році?

Єдиний порт Канади на узбережжі Атлантики тепер знаходиться під керівництвом одного з найбільших в світі термінальних операторів. DP World починає роботу з терміналом в порту Сент-Джон.

Підписавши контракт з керівництва терміналом порту на тривалий строк, DP World зобов’язується інвестувати кошти в розвиток і роботу терміналу до 2021 року. Така програма в майбутньому дозволить терміналу будівництво глибоководного причалу і залізничної станції для можливості обслуговування полносоставних поїздів. Це допоможе розширити можливості роботи терміналу і дозволить досягти великих успіхів у сфері логістики.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ У РОЗДІЛАХ:

У США вже готуються до різдвяної кризи вантажоперевезень

Про роздрібну торгівлю в США До різдва залишається...

Авіаперевезення вантажів: останні тенденції в галузі

Обстановка на ринку авіаперевезень Ринок авіаперевезень настільки завантажений,...

Закон про мультимодальні перевезення: цілі і основні положення

На початку березня проект закону «Про мультимодальні перевезення»...

Особливості виходу на китайський ринок

Торговельне партнерство України та КНР КНР – найважливіший торговельний партнер...

Будівництво контейнеровозів: останні тенденції (частина 2)

Про що йтиметься Це друга частина блогу про...

Будівництво контейнеровозів: останні тенденції (частина 1)

Замовлення і фрахтові ставки Упродовж десятиліть в галузі...

Scroll Top

  Загрузите Ваше резюме:
  Выбрать файл:

   Завантажте Ваше резюме:
   Вибрати файл:

    Upload your resume:
    Select file: