facebook

Минулого тижня в Нідерландах відбулося урочисте відкриття найдосконалішого з точки зору технологій та рівня автоматизації контейнерного терміналу в світі. Церемонія пройшла у присутності представників галузі, короля, а також деяких політиків.

Новий термінал носить назву Maasvlakte II. Він буде замикати на себе відчутну частку морських контейнерних перевезень регіону і за сумісництвом є одним з найскладніших проектів по автоматизації в галузі. Інженери подбали про те, щоб термінал був оснащений за останнім словом техніки. Завдяки цьому очікується 40%-ва перевага над найближчими конкурентами в обсягах перевалки вантажів.

maasvlakte-II-1

Цифри

Будівництво почалося навесні 2012 року і тривало майже три роки (35 місяців). Цей колосальний проект обійшовся компанії APM Terminals в 500 млн євро, але воно того варте. Деякий час тому ми писали про нові гігантські контейнеровози від Samsung, так от Maasvlakte II був спроектований для роботи з цими монстрами контейнерних перевезень. Глибина біля його причалів становить 20 метрів, що дозволяє обслуговувати судна місткістю 18 000 TEU, а 11 глибоководних кранів здатні впоратися з будь-яким навантаженням.

maasvlakte-2

Компанія APM Terminals, що є оператором контейнерного терміналу, заявляє про те, що вже в найближчому майбутньому термінал буде обробляти вантажопотік у 2,7 млн TEU, який поступово зросте до колосальних 4,5 млн TEU. Подібний амбітний проект – це ще й великий крок у бік вирішення екологічної проблеми, адже автоматизація допоможе істотно скоротити рівень шкоди, що завдається терміналом довкіллю.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ У РОЗДІЛАХ:

У США вже готуються до різдвяної кризи вантажоперевезень

Про роздрібну торгівлю в США До різдва залишається...

Авіаперевезення вантажів: останні тенденції в галузі

Обстановка на ринку авіаперевезень Ринок авіаперевезень настільки завантажений,...

Закон про мультимодальні перевезення: цілі і основні положення

На початку березня проект закону «Про мультимодальні перевезення»...

Особливості виходу на китайський ринок

Торговельне партнерство України та КНР КНР – найважливіший торговельний партнер...

Будівництво контейнеровозів: останні тенденції (частина 2)

Про що йтиметься Це друга частина блогу про...

Будівництво контейнеровозів: останні тенденції (частина 1)

Замовлення і фрахтові ставки Упродовж десятиліть в галузі...

Scroll Top

  Загрузите Ваше резюме:
  Выбрать файл:

   Завантажте Ваше резюме:
   Вибрати файл:

    Upload your resume:
    Select file: