facebook

Топ-6 переваг Авіа доставки вантажів

Топ 6 переваг Авіаперевезень

Авіаперевезення є ключовим фактором у підтримці глобальної торговельної системи.

Щороку товари вартістю в трильйони євро перевозяться повітряним транспортом. Повітряні перевезення, як відомо, є найкращою транспортною альтернативою для транспортування дорогих і невеликих вантажів. Але чи є інші причини використання авіаперевезень?

Поговоримо про шість переваг авіаперевезень.

1. Авіаперевезення вантажів – найшвидша доставка вантажів.

Повітряні перевезення, без сумніву, є найшвидшим видом транспорту в порівнянні з морським, автомобільним або залізничним транспортом. Завдяки своїй швидкості, авіаперевезення особливо ефективні для доставки товарів на великі відстані. Вантажні літаки зазвичай курсують зі швидкістю близько 900 кілометрів на годину. Доставка Ваших вантажів по повітрю з одного континенту на інший часто займає всього кілька годин.

2. Авіаперевезення дуже надійні.

Чи є своєчасне отримання товарів Вашим головним пріоритетом? Авіаперевезення вантажів дуже надійні, так як авіакомпанії, як правило, мають чіткий графік прибуття та відправлення. Навіть пропущений рейс не викличе великої затримки транспортування, так як більшість авіаперевезень виконується за розкладом, часто з погодинними вильотами.

3. Швидка доставка товарів практично в будь-яку точку світу.

Вам потрібно відправити свій товар у віддалене місце? Маршрути для морських, автомобільних і залізничних вантажоперевезень зазвичай включають в себе великі транспортні мережі, ігноруючи невеликі країни. Однак багато авіакомпаній мають велику мережу пунктів призначення, що охоплює майже весь світ. Це означає, що з авіаперевезенням Ви можете відправляти свої товари практично куди завгодно.

4. Авіаперевезення дуже безпечні.

Ви стурбовані тим, що Ваші товари можуть бути пошкоджені або викрадені? Оскільки авіаперевезення часто використовуються для дорогих вантажів, безпека має велике значення. Товари, що відправляються по повітрю, піддаються мінімальній обробці, що робить авіаперевезення одним з найбезпечніших варіантів доставки. В аеропорту безпека вантажу ретельно контролюється, і більшість товарів проходять митне очищення протягом декількох годин. Це знижує пошкоджень і крадіжок.

5. Зниження витрат на упаковку, складування і страхування.

Повітряні перевезення зазвичай вимагають менше важкої упаковки в порівнянні з іншими варіантами доставки. Крім того, більш швидкі транзитні авіаперевезення зменшують потребу в місцевих складських приміщеннях, а страхові внески нижчі. Це означає, що Ви зможете заощадити гроші на додаткових пакувальних послугах та складських приміщеннях, а також на страхових витратах.

6. Повітряні перевезення легко відстежувати.

Відстежувати Ваші авіаперевезення легко, так як завжди є номер рейсу і інформація про те, коли літак злітає і коли він приземляється. Крім того, багато експедиторів надають веб-додатки для відстеження Ваших товарів. Це означає, що Ви можете відстежувати статус вашого вантажу від відправлення до прибуття, щоб залишатися в курсі. Якщо у Вас є дорогі і негабаритні товари, які потрібно швидко перевезти в віддалене місце, авіаперевезення, ймовірно, Ваш найкращий варіант. Однак, якщо у Вас є товари низької вартості і великого обсягу, доставка яких не дуже критична по часу, і є торгові шляхи, які безпосередньо пов’язують з портом призначення, морські перевезення, швидше за все, є кращою альтернативою.

Наша компанія “Гуд Логістік” здійснює доставку всіх видів вантажів авіаперевезенням в/з України в усі країни світу.

Бажаєте дізнатися вартість авіаперевезень? Зателефонуйте нам: 0 800 300 577  або заповніть форму заявки

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ У РОЗДІЛАХ:

У США вже готуються до різдвяної кризи вантажоперевезень

Про роздрібну торгівлю в США До різдва залишається...

Авіаперевезення вантажів: останні тенденції в галузі

Обстановка на ринку авіаперевезень Ринок авіаперевезень настільки завантажений,...

Закон про мультимодальні перевезення: цілі і основні положення

На початку березня проект закону «Про мультимодальні перевезення»...

Особливості виходу на китайський ринок

Торговельне партнерство України та КНР КНР – найважливіший торговельний партнер...

Будівництво контейнеровозів: останні тенденції (частина 2)

Про що йтиметься Це друга частина блогу про...

Будівництво контейнеровозів: останні тенденції (частина 1)

Замовлення і фрахтові ставки Упродовж десятиліть в галузі...

Scroll Top

  Загрузите Ваше резюме:
  Выбрать файл:

   Завантажте Ваше резюме:
   Вибрати файл:

    Upload your resume:
    Select file: