facebook

Останніми роки відбулися різкі зміни в галузі авіаперевезень.

Наприклад, в авіаційній галузі впровадження цифрових технологій стало більш помітним. Авіакомпанії регулярно використовують свої дані та обладнання для підтримки балансу між наявним авіаційним потенціалом і вимогами клієнтів. Компанії можуть легко збільшувати або зменшувати кількість літаків, необхідних для перевезення вантажів. Також авіакомпанії можуть залишати літаки на парковці або проводити профілактичний ремонт у разі надлишку вільного простору для вантажу, і оперативно замовляти літаки інших авіакомпаній, коли необхідно задовольнити збільшення попиту на перевезення.

Це коротка передісторія до трьох основних тенденцій у царині авіаперевезень, описаних нижче, які ми спостерігаємо в поточному році.

 1. Імовірно, складніше буде знайти доступне місце для вантажоперевезення. Проте, вантажовідправники, що перебувають у галузі логістики досить довго і орієнтовані на клієнта, завжди гарантовано матимуть вільні місця для авіаперевезення своїх вантажів.
 2. Пікові сезони будуть спричиняти набагато більший вплив на доступну вантажомісткість. У певний час року, наприклад, в період китайського Нового року, під час виробничих сезонів і в святкові дні утворюється більше вантажопотоку, порівняно зі здатністю його обробляти. Майте на увазі, що ці періоди передбачуваних скорочень вільних місць для авіаперевезення вантажів ще більше посилюють негативний вплив браку вантажного простору. Фактично, чим більше у вас доступного часу між отриманням товару і його доставкою клієнтам, тим більше у Вас буде можливостей знайти вільне місце для вантажоперевезення та шансів зменшити свої витрати.
 3. Консолідація вантажів – це єдиний позитивний момент, який слід враховувати за цих складних обставин. Вантажовідправники будь-яких масштабів можуть використовувати сервіс консолідації авіаційних вантажів. Це особливо корисно для організацій із невеликими ланцюжками поставок або для компаній, що працюють за принципом «доставка точно в термін». Таким організаціям необхідно періодично відправляти невеликі обсяги товару, але вони часто не мають достатньої кількості фрахту для самостійної оренди літака. Транспортні компанії або експедитори, які надають послуги консолідації авіавантажів, приймають додатковий фрахт від декількох вантажовідправників і об’єднують його на авіаційних палетах (ULD). По суті, це щось на зразок великих листів для випічки, що опускаються на фронтальні стелажі вантажного літака для подальшого транспортування.

Ймовірно, що тільки у найбільших експедиторів буде достатня кількість клієнтів і обсяги вантажу, які дозволять резервувати простір для авіаперевезень через авіакомпанії.

Ключ до успішних авіаперевезень у поточному році буде полягати в розумінні тенденцій та у впровадженні інноваційних ідей. Почніть із аналізу часу транзиту і дат доставки, а також із оцінки того, як вони впливають на здатність компанії дотримуватися стратегії ефективних авіаперевезень. Багато компаній, виконуючи цю вправу ще до розгляду інших можливостей якісної зміни процесу перевезень, виявляють, що збільшення часу транспортування за допомогою послуги консолідації авіавантажів допомагає заощадити від 10 до 20 відсотків коштів.

Команда «Гуд Логістік» буде рада допомогти Вам у здійсненні ефективних і надійних авіаперевезень.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ У РОЗДІЛАХ:

Морські лінії отримають рекордний прибуток

Безпрецедентний прибуток Спотові ставки на початку другого півріччя...

Як обстановка в одному з найбільших портів Китаю впливає на міжнародні морські перевезення

Що відбувається в порту Яньтянь Час очікування для...

У США вже готуються до різдвяної кризи вантажоперевезень

Про роздрібну торгівлю в США До різдва залишається...

Авіаперевезення вантажів: останні тенденції в галузі

Обстановка на ринку авіаперевезень Ринок авіаперевезень настільки завантажений,...

Закон про мультимодальні перевезення: цілі і основні положення

На початку березня проект закону «Про мультимодальні перевезення»...

Особливості виходу на китайський ринок

Торговельне партнерство України та КНР КНР – найважливіший торговельний партнер...

Scroll Top

  Загрузите Ваше резюме:
  Выбрать файл:

   Завантажте Ваше резюме:
   Вибрати файл:

    Upload your resume:
    Select file: