facebook

Так уже повелося, що страхування в нашій країні не дуже поширене. Хтось користується страховкою постійно, хтось рідше, але в більшості випадків всі сподіваються на “авось пронесе”. Та ж ситуація часто зустрічається і в індустрії вантажоперевезень: власники вантажу часто нехтують страхуванням з різних причин, починаючи від зниження витрат і закінчуючи думкою, що якщо у експедитора є поліс страхування відповідальності, значить хвилюватися немає про що. Чи так це насправді?

Чи потрібно страхувати вантаж, якщо у перевізника є поліс страхування відповідальності?

Багато вантажовласники в цьому питанні плутають поняття і воліють не витрачати зайвих грошей на страхування самого вантажу. Якщо витратити трохи часу і розібратися, стане ясно, що страхування вантажу і страхування відповідальності перевізника – два абсолютно різних види страхування з різними умовами та об’єктами страхування.

При страхуванні відповідальності вантажоперевізника останній зобов’язується відшкодувати тільки збиток, який настав з його вини. Це означає, що при втраті вантажу в разі ДТП з вини третьої сторони або в разі втрати вантажу через стихійні лиха чи форсмажорні обставини вантажовласник не отримає жодних компенсацій.

Що це означає для вас як для власника вантажу?

 • Вам доведеться витрачати час і гроші на судові розгляди, на період яких ви втрачаєте частину оборотних коштів.
 • Ви не отримаєте страхових компенсацій пропорційно до вартості вантажу – відповідальність перевізника лімітована.
 • Багато головного болю і додатковий стрес

При страхуванні вантажу потрібно правильно вибрати тип поліса. Це в набагато більшій мірі знизить можливі втрати т.к. вантаж буде застрахований на всіх етапах перевезення, починаючи від передачі його перевізнику і закінчуючи прибуттям на склад. Це означає, що можна покрити весь збиток, нанесений вантажу або його частини.

Що це означає для вас як для власника вантажу?

 • Ви можете вибрати гнучкий страховий поліс, що покриває всі або тільки найбільш ймовірні ризики.
 • Ви отримаєте страхову компенсацію пропорційно вартості вантажу.
 • Ви спите трішки спокійніше

Скільки коштує поліс?

Ціна звичайно залежить від багатьох параметрів, починаючи від типу вантажу, маршруту перевезення, виду транспорту і закінчуючи вартістю перевезених товарів. Відповісти точно – складно, але зазвичай вартість страхового поліса при вантажоперевезеннях коливається в межах від 0,17% до 0,2% від вартості вантажу. Погодьтеся, це зовсім невеликі гроші за те, щоб не хвилюватися за збереження ваших товарів і, у разі ексцесів, отримати компенсацію.

Що треба зробити, щоб застрахувати вантаж?

Все просто, для всіх наших клієнтів ми надаємо страхування вантажу як додаткову опцію. Для того щоб дізнатися точну вартість або будь-яку іншу інформацію – зателефонуйте за номером:

+38 (067) 219 79 77

Компанія Good Logisitcs допоможе вам застрахувати вантаж у Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську та будь-якому великому населеному пункті України. Ніяких додаткових комісій!

Що в підсумку?

У підсумку ми хотіли б щоб у вас, наших клієнтів, сформувалося правильне ставлення до страхування не як до додаткових непотрібних витрата, а як до важливої недорогої опції, що дозволяє уникнути багатьох ризиків бізнесу.

Компанія Good Logisitcs завжди страхує свою відповідальність перед власниками вантажів, але це треба сприймати як ознаку високої якості нашого сервісу і турботу про ваші інтереси. Якщо ж ви хочете покрити всі ризики повністю – рекомендуємо вам додаткову страховку від тих ризиків, що не покриваються нашої страховкою.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ У РОЗДІЛАХ:

Морські лінії отримають рекордний прибуток

Безпрецедентний прибуток Спотові ставки на початку другого півріччя...

Як обстановка в одному з найбільших портів Китаю впливає на міжнародні морські перевезення

Що відбувається в порту Яньтянь Час очікування для...

У США вже готуються до різдвяної кризи вантажоперевезень

Про роздрібну торгівлю в США До різдва залишається...

Авіаперевезення вантажів: останні тенденції в галузі

Обстановка на ринку авіаперевезень Ринок авіаперевезень настільки завантажений,...

Закон про мультимодальні перевезення: цілі і основні положення

На початку березня проект закону «Про мультимодальні перевезення»...

Особливості виходу на китайський ринок

Торговельне партнерство України та КНР КНР – найважливіший торговельний партнер...

Scroll Top

  Загрузите Ваше резюме:
  Выбрать файл:

   Завантажте Ваше резюме:
   Вибрати файл:

    Upload your resume:
    Select file: