facebook

Відома корейська фірма SM Group (Samra Midas Group) запускає новий проект – компанію SM Linе на основі збанкрутілої компанії Hanjin Shipping. Головною спеціалізацією компанії є виконання якісних вантажоперевезень.

Компанія SM Group ставить собі за мету щороку купувати 21 судно місткістю 4,000-6,500 TEU для швидкого і якісного виконання завдань з перевезення вантажу. Перший вихід судна планується в березні. Вдалим придбанням корейської компанії SM Group також є бізнес-операції Hanjin на маршрутах Азії і Тихого океану.

Чудовою нагодою створення судноплавного союзу є об’єднання компанії SM Group з відомими фірмами Нyundai Merchant Marine, Sinokor Merchant Marine і Heung-a Shipping.

За допомогою замовлень новобудов зі знижкою, компанія SM Group ставить собі за мету збільшити місткість флоту до 110,000 TEU. Таким чином SM Group може претендувати на лідируючі місця в списках найбільших світових контейнерних перевізників.

У планах компанії SM Group було придбання прав на використання операцій Hanjin за допомогою відомої компанії, що займається суховантажними перевезеннями Korea Line. Через відсутність досвіду роботи компанії Korea Line в сфері контейнерного бізнесу, рада директорів компанії ухвалила рішення про відмову в покупці. Після цієї невдачі компанія SM Group почала до створення нової юридичної особи для того, щоб придбати активи компанії Hanjin на пряму.

У 2013 році компанія SM Group придбала Korea Line під час банкрутства. Після цього прекрасні показники роботи компанії підвищило придбання контрольного пакета акцій у новій збанкрутілої компанії Samsun Logix. Крім цих успіхів, компанія SM Group також є претендентом на покупку інших підприємств, пов’язаних на пряму з морським бізнесом. Таким чином компанія безперервно росте і має прекрасні показники роботи саме за рахунок нових придбань.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ У РОЗДІЛАХ:

Топ-5 тенденцій майбутнього, які докорінно змінять логістику
Топ-5 тенденцій майбутнього, які докорінно змінять логістику Швидкість...
Топ-6 переваг вантажних авіаперевезень
Топ-6 переваг Авіа доставки вантажів Авіаперевезення є ключовим...
10 термінів міжнародних вантажоперевезень
10 термінів міжнародних вантажоперевезень Основні терміни доставки всіх...
Наймання транспортно-логістичної компанії: стратегічну перевагу або непотрібні витрати?
Наразі конкурентоспроможність на ринку стає все більш важливою,...
Що таке пошкоджений вантаж, як з ним поводитися і як цьому запобігти?
Для типового міжнародного маршруту перевезення повних контейнерів нижче...
Чого варто очікувати від ринку вантажних морських перевезень в 2020 році?
Менше, ніж через три місяці завершиться 2019 рік....
Scroll Top

  Загрузите Ваше резюме:
  Выбрать файл:

   Завантажте Ваше резюме:
   Вибрати файл:

    Upload your resume:
    Select file: