facebook

Днями Україну відвідали представники відразу двох іноземних делегацій від країн, зацікавлених у співпраці з українською стороною: відома швейцарська компанія хоче скористатися суднобудівними послугами українського заводу, а делегація Південної Кореї зробила візит до Херсонського порт. Які проекти планують реалізувати іноземні гості, співпрацюючи з українською стороною, і які перспективи відкриє така спільна робота для нашої країни?

Які інфраструктурні об’єкти побудує український завод для швейцарської компанії?

Відома швейцарська компанія A.T.C. FLUVIALE GmbH розглядає можливість будівництва в Україні двох барж і одного танкера.
Сьогодні представники швейцарської компанії ведуть переговори з Килійським суднобудівно-судоремонтним заводом, розглядаючи його як потенційного кандидата для будівництва інфраструктурних об’єктів. Українське підприємство раніше входило до складу Українського Дунайського пароплавства, а сьогодні переживає не кращі часи. Кілійсій завод  раніше вже побудував дві нафтоналивні баржі для швейцарської компанії, після чого замовники залишилися задоволеними роботою заводу і зберегли позитивне враження про українського виробника.

Сьогодні швейцарська компанія планує замовити у фахівців Кілійського заводу переобладнання нафтового танкера, будівництво нового судна і двох барж для перевезення зерна. Варто відзначити той факт, що відома швейцарська компанія вже раніше віддала перевагу саме українським виробникам, що говорить про кваліфікованість наших фахівців і величезний потенціал для розвитку судноремонтних підприємств і виробництва якісного обладнання.

Херсонський порт відвідала корейська делегація

Зовсім нещодавно Україну відвідала делегація ще однієї промислової країни: представники з Південної Кореї приїхали відвідати торговий порт Херсона. Причина ділового візиту – розгляд можливості вкладення коштів корейських інвесторів в інфраструктуру українського порту. Ділова зустріч відбулася 19 травня за участі посла Республіки Корея Лі Янг Гу.

Великий інтерес до співпраці з українською стороною висловила корейська компанія Daewoo. Для розвитку подальшої роботи з українськими представниками компанія розглядає два варіанти: перший – побудувати власний порт на території України, другий – інвестувати кошти в розвиток інфраструктури Херсонського торгового порту.

Представники делегації поспілкувалися з керівником Херсонського порту Андрієм Соколовим. Він розповів корейським гостям про особливості роботи порту і можливі перспективи в подальшому розвитку підприємства. Найбільше корейська делегації зацікавилася законом про концесії в українських портах і терміни її проведення. Продемонструвавши готовність порту до продуктивної роботи, показавши всі потужності об’єкта і організувавши предметний діалог з гостями, керівництво українського порту сподівається на подальшу співпрацю з корейськими інвесторами.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ У РОЗДІЛАХ:

Морські лінії отримають рекордний прибуток

Безпрецедентний прибуток Спотові ставки на початку другого півріччя...

Як обстановка в одному з найбільших портів Китаю впливає на міжнародні морські перевезення

Що відбувається в порту Яньтянь Час очікування для...

У США вже готуються до різдвяної кризи вантажоперевезень

Про роздрібну торгівлю в США До різдва залишається...

Авіаперевезення вантажів: останні тенденції в галузі

Обстановка на ринку авіаперевезень Ринок авіаперевезень настільки завантажений,...

Закон про мультимодальні перевезення: цілі і основні положення

На початку березня проект закону «Про мультимодальні перевезення»...

Особливості виходу на китайський ринок

Торговельне партнерство України та КНР КНР – найважливіший торговельний партнер...

Scroll Top

  Загрузите Ваше резюме:
  Выбрать файл:

   Завантажте Ваше резюме:
   Вибрати файл:

    Upload your resume:
    Select file: