facebook

Найбільша корейська компанія «Hanjin Shipping» стала банкрутом. На даний момент ця новина є об’єктом обговорень більшості ЗМІ. Давайте розберемося в причинах краху одного з найбільших операторів ринку контейнерних перевезень.

Початок роботи, успіхи та невдачі компанії «Hanjin Shipping»

Відома компанія «Hanjin Shipping» до недавнього часу вважалася одним з найбільш затребуваних лінійних операторів, які займаються контейнерними перевезеннями. Свою роботу вона розпочала в 1977 році. У 2010 році компанія вже мала свої термінали в портах США, Китаю, Європи, Латинської Америки та Далекого сходу. До моменту банкрутства, компанія мала велику кількість відділень в різних країнах, а також 4 офіційних регіональних представництва.

Проблеми в компанії почалися в 2007 році. В першу чергу це пов’язано зі зміною керівництва компанії і політикою накопичення боргів. Керівництво з часом змінювалося, але, на жаль, фінансові проблеми «Hanjin Shipping» залишалися невирішеними.

Чому компанія «Hanjin Shipping» зазнала фінансового краху?

 1. У зв’язку з кризою в 2008 році велика кількість компаній, які займалися вантажоперевезеннями, зазнали фінансова криза. Торкнувся він і компанії «Hanjin Shipping».
 2. Причиною банкрутства компанії також став надлишок пропозиції над попитом на перевезення. Ця ситуація не дозволяла індустрії вантажоперевезень показувати високі результати і успіхи.
 3. Великою помилкою керівництва «Hanjin Shipping» стало розширення флоту під час фінансової кризи. Так як судна були затребуваними, вони приносили тільки збиток компанії.
 4. Зупинка інтенсивного зростання контейнерних перевезень, причиною чому стала криза 2008 року. Це сталося через спад попиту на товари і сировину під час нестабільної фінансової ситуації в світі.

У 2014 році компанія змінила керівництво, але суттєвих позитивних змін не було. Невеликі інвестиції дозволили тільки трохи знизити відсоток заборгованості «Hanjin Shipping». Така фінансова ситуація і призвела компанію до краху.

Ця новина стала шоком для сучасного ринку вантажоперевезень. Більшість фахівців цієї сфери називають банкрутство найбільшої корейської компанії «Hanjin Shipping» одним з найбільших колапсів за останні 30 років в індустрії судноплавства.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ У РОЗДІЛАХ:

Морські лінії отримають рекордний прибуток

Безпрецедентний прибуток Спотові ставки на початку другого півріччя...

Як обстановка в одному з найбільших портів Китаю впливає на міжнародні морські перевезення

Що відбувається в порту Яньтянь Час очікування для...

У США вже готуються до різдвяної кризи вантажоперевезень

Про роздрібну торгівлю в США До різдва залишається...

Авіаперевезення вантажів: останні тенденції в галузі

Обстановка на ринку авіаперевезень Ринок авіаперевезень настільки завантажений,...

Закон про мультимодальні перевезення: цілі і основні положення

На початку березня проект закону «Про мультимодальні перевезення»...

Особливості виходу на китайський ринок

Торговельне партнерство України та КНР КНР – найважливіший торговельний партнер...

Scroll Top

  Загрузите Ваше резюме:
  Выбрать файл:

   Завантажте Ваше резюме:
   Вибрати файл:

    Upload your resume:
    Select file: