facebook

Незважаючи на загальну нестабільну ситуацію на світовому ринку морських перевезень, ця сфера продовжує розвиватися і робить в цьому успіхи. Що вплине на розвиток міжнародного та українського ринку вантажоперевезень в найближчому майбутньому?

Контейнеровози льодового класу

В найближчому майбутньому стане можливою оптимізація судноплавства між Ісландією і Гренландією. Планується будівництво трьох контейнеровозів льодового класу, які спробують вивести судноплавство в цьому районі на новий рівень.

За будівництво нових контейнеровозів взялися дві сторони: гренландська судноплавна компанія і контейнерний перевізник Ірландії. У планах – закінчити проект до 2019 року. Судна будуть споруджені, враховуючи всі вимоги для безпечного використання таких агрегатів на воді.

Сучасні судна будуть більш економними у використанні, ніж попередні контейнеровози. Завдяки сучасним двигунам такі суду знизять рівень небезпечних викидів і споживатимуть набагато менше палива при перевезеннях вантажів.

Таким чином, будівля сучасних контейнеровозів дозволить вивести судноплавство в районах Ісландії і Гренландії на зовсім новий рівень і розвинути індустрію вантажоперевезень водним транспортом у цій області.

Портові гіганти тепер в Україні

Хороші новини в індустрії судноплавства України. Уже в цьому році найбільші світові портові оператори зайдуть в Україну. Йдеться про одну з найбільш відомих компаній DP World (ОАЕ) і Hutchinson Ports (найбільша компанія Гонконгу).

Як повідомляє міністр інфраструктури Володимир Омелян, два найбільших портових оператора почнуть роботу в порту «Чорноморськ» вже найближчим часом. Hutchinson Ports зосередить свою діяльність на розвиток контейнерних терміналів. Експерти компанії вже зараз взялися за вивчення роботи українського порту. Другий світовий гігант займеться реалізацією проектів відразу в двох українських портах: «Південному» і «Чорноморську». Важливою частиною діяльності оператора є оптимізація роботи буксирного флоту одеського порту.

Ці гучні події позитивним чином вплинуть на морські перевезення вантажів в портах «Чорноморськ» і «Південний», а також дозволять українській стороні долучитися до світового досліди і залучити більше зарубіжних фахівців для розвитку галузі судноплавства України.

DP World зайшов в Лімассол

27 січня один з найбільш відомих портових операторів у всьому світі DP World почав проводити операції по оптимізації роботи найбільшого порту Кіпру. Це поставило крапку в довгому процесі приватизації порту.

Як було відомо раніше, в кінці 2016 року керівництво порту і представники DP World уклали угоду. Тепер еміратський портової гігант має право на експлуатацію терміналу і обробку пасажирських суден терміном на 25 років. Крім цього, компанія P & O Maritime Cyprus (заснована на базі DP World) тепер зможе надавати різні портові послуги за угодою на 15 років.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ У РОЗДІЛАХ:

У США вже готуються до різдвяної кризи вантажоперевезень

Про роздрібну торгівлю в США До різдва залишається...

Авіаперевезення вантажів: останні тенденції в галузі

Обстановка на ринку авіаперевезень Ринок авіаперевезень настільки завантажений,...

Закон про мультимодальні перевезення: цілі і основні положення

На початку березня проект закону «Про мультимодальні перевезення»...

Особливості виходу на китайський ринок

Торговельне партнерство України та КНР КНР – найважливіший торговельний партнер...

Будівництво контейнеровозів: останні тенденції (частина 2)

Про що йтиметься Це друга частина блогу про...

Будівництво контейнеровозів: останні тенденції (частина 1)

Замовлення і фрахтові ставки Упродовж десятиліть в галузі...

Scroll Top

  Загрузите Ваше резюме:
  Выбрать файл:

   Завантажте Ваше резюме:
   Вибрати файл:

    Upload your resume:
    Select file: