facebook

В індустрії вантажоперевезень Україніи все частіше чути про технологічні новинки, що спрощують життя як клієнтам, так і самій  інфраструктурі. На цей раз новини з Іллічівського порту, де нещодавно було реалізовано чергове нововведення.

За повідомленням прес-служби, в порту вже кілька тижнів тестують роботу нового сервісу з оформлення порожніх контейнерів до вивезення автомобільним і залізничним транспортом. Електронні документи оформляються на базі Інформаційної системи портового співтовариства (ІСПС). Це друге нововведення в рамках цього питання, раніше електронні документи можна було отримати тільки на навантажені контейнери, які вивозилися автотранспортом. Таке розширення функціоналу – важливий елемент оптимізації оформлення документів, за допомогою якого можна скоротити загальний час перебування вантажів і контейнерів в порту, а значить підвищити ефективність роботи експедиторських компаній і швидкість доставки вантажів при залізничних і морських перевезеннях.

Нагадаємо, що ІСПС – це інформаційне середовище, що дозволяє акумулювати, зберігати і централізовано використовувати електронні документи для проведення всіх видів контролю вантажів і транспорту.

Завдяки подібним нововведенням і оптимізації, за один тільки 2014 рік швидкість обробки автомобільного транспорту з контейнерами в Іллічівському морському порту збільшилася в 2-3 рази. І це при тому, що в повну силу Інформаційна система портового співтовариства активно застосовується тільки з середини жовтня минулого року. Було б здорово, якби завдяки інноваціям та автоматизації процесів в Іллічівському морпорту з’явився б термінал, схожий на Maasvlakte II.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ У РОЗДІЛАХ:

Морські лінії отримають рекордний прибуток

Безпрецедентний прибуток Спотові ставки на початку другого півріччя...

Як обстановка в одному з найбільших портів Китаю впливає на міжнародні морські перевезення

Що відбувається в порту Яньтянь Час очікування для...

У США вже готуються до різдвяної кризи вантажоперевезень

Про роздрібну торгівлю в США До різдва залишається...

Авіаперевезення вантажів: останні тенденції в галузі

Обстановка на ринку авіаперевезень Ринок авіаперевезень настільки завантажений,...

Закон про мультимодальні перевезення: цілі і основні положення

На початку березня проект закону «Про мультимодальні перевезення»...

Особливості виходу на китайський ринок

Торговельне партнерство України та КНР КНР – найважливіший торговельний партнер...

Scroll Top

  Загрузите Ваше резюме:
  Выбрать файл:

   Завантажте Ваше резюме:
   Вибрати файл:

    Upload your resume:
    Select file: