facebook

Наразі конкурентоспроможність на ринку стає все більш важливою, і для цього потрібна стратегія управління витратами, яка задовольняє все більш і більш вимогливі потреби клієнтів. Це дає компаніям, які її використовують, нові переваги, оскільки стратегія управління витратами дає розуміння походження витрат. Основною метою є зниження витрат і збільшення прибутку, а отже, підвищення продуктивності бізнесу.

Логістика, як правило, є найдорожчою частиною бізнесу. Витрати на логістику можуть становити до 30% від загальних витрат компанії. Керування транспортними системами є однією з ключових ланок між компанією і її клієнтами, оскільки воно повинно ефективно функціонувати для забезпечення доступності продуктів у потрібний час, у потрібному місці і в правильних умовах використання / споживання.

Важливість логістики полягає в тому, щоб доставити товар кінцевому споживачеві таким чином, щоб він приносив користь бізнесу, і це повторювалося знову і знову, через лояльність клієнта. Йдеться про намічені декількох можливостей і виборі найкращого варіанту, вирівнюванні витрат і вигод, а також прийнятті простих та ефективних планів дій. Спеціалізована допомога необхідна для того, щоб отримати уявлення про логістичні операції крім обмеженого підходу, до якого ми звикли в нашому повсякденному житті, і погляду на транспортування з нової точки зору. Наймання компанії, що спеціалізується на перевезеннях і логістиці, призводить до збільшення економії завдяки широкому спектру рішень, доступних для оптимізації всіх операцій, від вивозу до доставки вантажу.

Коли менеджерів запитали про те, які вони бачать недоліки в субпідряді логістичного процесу, вони висловили свої основні побоювання наступним чином: втрата оперативного контролю та створення третьої сторони між їх відносинами з постачальником продукту. З іншого боку, вони вказують на незліченні переваги роботи з транспортно-логістичною компанією в якості вирішального чинника:

 • Більш висока гнучкість, ефективність і продуктивність логістичних процесів;
 • Зниження витрат на логістику;
 • Перетворення постійних витрат в змінні;
 • Більш високий рівень обслуговування клієнтів;
 • Можливість збереження фокусу на основному бізнесі;
 • Розширення географічного охоплення (отримання доступу до менш знайомих ринків);
 • Більш високий рівень експертності і ноу-хау, і в той же час постійне перебування на рівні сучасних вимог.

Успішне управління витратами на логістику, безсумнівно, є важливим кроком для досягнення цілей Вашої компанії. Тому Вам слід подумати про наймання транспортно-логістичної компанії з метою оптимізації роботи Вашого бізнесу, залежного від цих послуг.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ У РОЗДІЛАХ:

Морські лінії отримають рекордний прибуток

Безпрецедентний прибуток Спотові ставки на початку другого півріччя...

Як обстановка в одному з найбільших портів Китаю впливає на міжнародні морські перевезення

Що відбувається в порту Яньтянь Час очікування для...

У США вже готуються до різдвяної кризи вантажоперевезень

Про роздрібну торгівлю в США До різдва залишається...

Авіаперевезення вантажів: останні тенденції в галузі

Обстановка на ринку авіаперевезень Ринок авіаперевезень настільки завантажений,...

Закон про мультимодальні перевезення: цілі і основні положення

На початку березня проект закону «Про мультимодальні перевезення»...

Особливості виходу на китайський ринок

Торговельне партнерство України та КНР КНР – найважливіший торговельний партнер...

Scroll Top

  Загрузите Ваше резюме:
  Выбрать файл:

   Завантажте Ваше резюме:
   Вибрати файл:

    Upload your resume:
    Select file: