facebook
Posted by admin
Category:

Сучасний світ не стоїть на місці. З кожним днем в різних країнах з’являється все більше можливостей для розвитку сучасних проектів в індустрії морських вантажоперевезень і судноплавства. Які проекти планують втілити в життя Норвегія, Індія і Польща і як вплинуть ці грандіозні плани на подальший розвиток інфраструктури країн?

Створення майданчика для випробувань автономних судів

Норвегія вважається розвиненою морською країною, яка має великі перспективи для розвитку судноплавства. На сьогоднішній день є два напрямки роботи в цій галузі: екологічно нешкідливі судна і автономні судна. Уряд намагається розвивати обидва напрямки, так як вони однаково актуальні для країни.
Зовсім недавно представники Норвегії зробили досить рішучий крок – створили першу в світі майданчик для випробувань автономних судів. Нею став Тронхеймс-фьорд. Це третій за довжиною фіорд в Норвегії, розміщений в затоці Норвезького моря.
Для втілення в життя такого масштабного проекту, кілька судноплавних компаній і організацій підписали угоду з портом Тронхейм про створення майданчика для випробування автономних судів. Сторони обговорили всі особливості проекту і продемонстрували принципи роботи автономного судна.
Масштабність цього проекту визначає той факт, що до цього в усьому світі тестували тільки автономні автомобілі. Створення першої в світі майданчика для випробувань автономних судів відкриє для Норвегії великі перспективи подальшого розвитку судноплавства.

Споруда тунелю в скелі

Також уряд Норвегії схвалив реалізацію ще одного великого проекту: в найближчому майбутньому планується будівництво першого в світі тунелю в скелі, призначеного для судів. Це багато в чому полегшить процес поставки вантажів водними видами транспорту на території країни.
Тунель буде споруджений під півостровом Стад, на кордоні Північного і Норвезького моря. Проект підтримав уряд Норвегії, але для початку його реалізації потрібно, щоб за нього проголосував парламент. Параметри тунелю дозволять пропускати як вантажні судна, так і круїзні лайнери. Створення тунелю відкриє для країни нові можливості в напрямку розвитку вантажних і пасажирських перевезень.

Швидкісний поїзд в Індії

Проект подібного масштабу незабаром планують реалізувати і в Індії. У країні планують запустити швидкісний поїзд, який частину свого шляху буде проводити під водою. Цей транспортний проект планують втілити в життя спільно з Японією і за участю японських інвестицій.
Новий маршрут дозволить поїзду курсувати між Мумбаї і Ахмадабад, а між містами Тхане і Віраром поїзд буде йти в підводний тунель. Створення подібного тунелю зведе до мінімуму час поїздки: раніше поїздка в цьому напрямку забирала 7 годин, з новим маршрутом вона стане двогодинний.
При розробці проекту обговорювалися дві головні проблеми: фінансування і стан грунту. Японський уряд вирішив першу, профінансувавши індійський проект на 80%. Друга проблема ще чекає свого вирішення, так як на даний момент фахівці все ще проводять дослідження, які допоможуть остаточно з’ясувати чи зможе цей проект бути втіленим в реальність.
З огляду на план зі спорудження тунелю, його будівництво планують закінчити до 2023 року. Створення тунелю сильно полегшить життя туристів і жителів країни, адже вони зможуть економити багато часу на подорожі між містами – швидкість поїздів становитиме близько 350 км на годину.

Морський порт Польщі як культурне місце відпочинку

Польща також має в планах реалізацію великого сучасного проекту. У найближчому майбутньому порт Гданськ буде виконувати не тільки функцію причалу для суден, а й місця для публічного відпочинку та розваги. Один з найбільш відомих і великих портів Польщі планують зробити більш відкритим місцем для відвідувачів. У планах – створення нової пристані, на якій гості зможуть спостерігати за рухом суден.
Центральною фігурою проекту стане великий пагорб із зеленою травою на якому планують встановити великий напис Port Gdansk, просвічує вночі. Усередині пагорба буде розташовано спеціальне приміщення, в якому гості зможуть перекусити і відвідати цікаві виставки.

Scroll Top

  Загрузите Ваше резюме:
  Выбрать файл:

   Завантажте Ваше резюме:
   Вибрати файл:

    Upload your resume:
    Select file: