facebook

Закон про концесі. в українських портах викликає інтерес у багатьох представників бізнесу. На якому етапі сьогодні знаходиться розробка документа і чи знайомий український бізнес з його змістом? Відповіді на ці питання дав один з розробників законопроекту – Олександр Долгов. Представляємо вашій увазі кілька тез бесіди.

На якій стадії розробки сьогодні знаходиться закон про концесії?

Українська сфера морських вантажоперевезень очікує прийняття нового закону про концесії. До складання цього документа, робота транспортного ринку України регулювалася чотирма законами у сфері правового регулювання, які сьогодні вже втратили свою актуальність для нашої країни. Розвиток вітчизняної транспортної інфраструктури вимагає такої законодавчо бази, яка б задовольняла інтереси бізнесу і держави. Очікується що новий закону про концесії в портах вирішить цю задачу і в той же час буде гармоніювати з рештою законодавством.

Проект нового закону про концесії в українських портах вже розроблений. На даний момент документ представлений на розгляд профільним міністерствам, після цього текст законопроекту буде переведений на англійську мову і відправлений на розгляд міжнародним експертам – представникам ЄБРР. Якщо документ буде затверджений українськими та міжнародними представниками, залишиться тільки підготувати зведений текст і винести його на публічне обговорення.

Коли текст закону побачать представники українського бізнесу?

Новий закон ще не представляли на розгляд представникам українського бізнесу, але ЄБРР, частково, можна віднести до сторно, зацікавленій стороні, яка теж відстоює його інтереси. Спільнота висловлює інтереси сучасного бізнесу, так як є одним з ініціаторів цього проекту. Після того, як текст закону буде повністю узгоджений, представники бізнесу побачать готовий законопроект.

Про масштабність нового законопроекту свідчить той факт, що документ замінить всі колишні закони і стане головною законодавчою базою в регулюванні відносин у сфері концесії. Саме тому текст документа вимагає ретельної перевірки, а його твердження має бути обдуманим і зваженим. Новий законопроект повинен відповідати сучасним міжнародним стандартам, бути гнучким і оптимальним для роботи українського бізнесу. Говорити про точні дати затвердження нового закону ще рано. Пролити світло на дату його затвердження зможе тільки сесія, яка відбудеться восени.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ У РОЗДІЛАХ:

Морські лінії отримають рекордний прибуток

Безпрецедентний прибуток Спотові ставки на початку другого півріччя...

Як обстановка в одному з найбільших портів Китаю впливає на міжнародні морські перевезення

Що відбувається в порту Яньтянь Час очікування для...

У США вже готуються до різдвяної кризи вантажоперевезень

Про роздрібну торгівлю в США До різдва залишається...

Авіаперевезення вантажів: останні тенденції в галузі

Обстановка на ринку авіаперевезень Ринок авіаперевезень настільки завантажений,...

Закон про мультимодальні перевезення: цілі і основні положення

На початку березня проект закону «Про мультимодальні перевезення»...

Особливості виходу на китайський ринок

Торговельне партнерство України та КНР КНР – найважливіший торговельний партнер...

Scroll Top

  Загрузите Ваше резюме:
  Выбрать файл:

   Завантажте Ваше резюме:
   Вибрати файл:

    Upload your resume:
    Select file: