facebook

Припустимо ви купили чергову партію товару в Європі і тепер перед вами стоїть завдання доставити її в Україну. Просто взяти і привезти всю партію – це напевно перше, про що ви відразу подумали. Але давайте розберемося, як можна отримати свій товар в Києві або будь-якому іншому місті України з найменшими витратами на перевезення і без зайвої тяганини з паперами.

Консолідація вантажів – навіщо це потрібно саме вам?

У нашої компанії є власні консолідаційні склади по всій Європі і це дуже полегшує життя багатьом нашим клієнтам, і ось чому:

 • Економте на оренді складу: можна купити велику партію товару, а в Україну доставляти рівно стільки, скільки вам потрібно в певний момент.
 • Везіть тільки те, що потрібно: якщо ви купили кілька партій різних товарів, то можете керувати тим, якого товару и скільки повинно прибути у кожній поставці.
 • Платіть тільки за обсяг: ніяких прихованих націнок, платите тільки за фактичний обсяг перевезеного вантажу.
 • Знижуйте витрати на логістику: зберігання і перевезення – це тільки вершина айсберга. З моменту замовлення, до моменту отримання товару в Україну ви заплатите за кілька послуг окремо. Довірте всі етапи доставки вантажу нам і ви переконаєтеся наскільки це економічно доцільніше!

Доставка збірних вантажів з Європи невеликими партіями – це вигідно. Вигідно тому що процес доставки ідеально нами оптимізовано плюс додаткова економія досягається за рахунок повного завантаження фур. Навіть якщо ви везете партію в пару кубічних метрів – для вас це коштує гранично дешево.

Скільки коштує і як замовити

Вартість доставки з країн Євросоюзу ви можете уточнити в онлайн чаті або зателефонувавши за номером

+38 (067) 219 79 77

Чому саме ми?

Можна було б голосно розмахувати досягненнями, нескінченно запевняючи вас у тому, що ми найкращі та найунікальніші. Поки це не так, але нам залишилося зовсім трохи! Ми надаємо якісний сервіс на всіх етапах доставки вантажу і завжди на стороні клієнта. Розуміючи, що кожен бізнес по суті унікальний, при складанні плану поставок ми завжди намагаємося запропонувати нашим клієнтам таку схему роботи, яка б звела його витрати до мінімуму навіть жертвуючи частиною власного прибутку. Ця стратегія виправдовується завжди, адже задоволені клієнти – це найкраща реклама.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ У РОЗДІЛАХ:

У США вже готуються до різдвяної кризи вантажоперевезень

Про роздрібну торгівлю в США До різдва залишається...

Авіаперевезення вантажів: останні тенденції в галузі

Обстановка на ринку авіаперевезень Ринок авіаперевезень настільки завантажений,...

Закон про мультимодальні перевезення: цілі і основні положення

На початку березня проект закону «Про мультимодальні перевезення»...

Особливості виходу на китайський ринок

Торговельне партнерство України та КНР КНР – найважливіший торговельний партнер...

Будівництво контейнеровозів: останні тенденції (частина 2)

Про що йтиметься Це друга частина блогу про...

Будівництво контейнеровозів: останні тенденції (частина 1)

Замовлення і фрахтові ставки Упродовж десятиліть в галузі...

Scroll Top

  Загрузите Ваше резюме:
  Выбрать файл:

   Завантажте Ваше резюме:
   Вибрати файл:

    Upload your resume:
    Select file: