Британська команда вчених з компанії TLX Cargo Ltd винайшла перше в світі покриття для вантажів (так звану термоковдру), яке містить матеріал з фазовим переходом (PCM). Вони заявили про вирішення проблеми коливання температури на асфальті злітної смуги. Директор з продажу компанії TLX, Томас Хант, недвано запустив у виробництво покриття для вантажів. За його словами, винахід розроблено для усунення стрибка температури, котрий фіксує більшість реєстраторів даних для піддонів під час вантажних авіаперевезень під час вивантаження піддону на асфальт в місцях з високими температурами.

«Це переломний момент в секторі логістики з контрольованою температурою, який вирішує такі проблеми, як: коливання температур на маршрутах з температурою 15-25 °C, перебої з подачею електроенергії на маршрутах з температурою 2-8 °C, модернізація і зменшення розміру посилок разом із контролем температури пристрою для пакетування вантажів під час перевезення швидкопсувних продуктів.

Покриття для вантажів компанії TLX об’єднують зовнішню поверхню, яка відображатиме 97% теплового випромінювання у вимірюваному спектральному діапазоні і технологію TLX PCM Fiber-Flex, яка входить до складу даного покриття. Покриття для вантажів залишається гнучким навіть у замороженому стані і може огортати кути, в той же час будучи тонким, легким і простим в користуванні. У рідкому стані волокно PCM буде утримувати компонент PCM, перебуваючи в будь-якому положенні. Це означає, що TLX Fiber-Flex можна використовувати як для стін, так і для верхньої частини вантажних покриттів.

Традиційні матеріали PCM дорогі і складні у використанні. Вони кристалізуються, формуючи заморожений блок. Але навіть в рідкому стані вони повинні зберігатися в жорстких контейнерах або гелевих упаковках. Упаковки з PCM можуть вибухнути при наитсканні. Кути і з’єднання негнучкої упаковки утворюють щілини, які є слабкими місцями при перегріванні вантажу. Крім усього іншого, традиційні РСМ важкі і їх важко укладати тонкими шарами. Революційний винахід компанії TLX Cargo вирішує всі ці проблеми. «Примітним в цій технології є те, що PCM не буде дорогим», — додає Хант. TLX Cargo Ltd є частиною компанії TLX Insulation, розташованої Ланкаширі, Великобританія. TLX Insulation Ltd виробляє термопокриття PCM для піддонів на маршрутах з температурами в діапазонах 15-25 ° C і 2-8 ° C.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ У РОЗДІЛАХ:

Топ-5 тенденцій майбутнього, які докорінно змінять логістику
Топ-5 тенденцій майбутнього, які докорінно змінять логістику Швидкість...
Топ-6 переваг вантажних авіаперевезень
Топ-6 переваг Авіа доставки вантажів Авіаперевезення є ключовим...
10 термінів міжнародних вантажоперевезень
10 термінів міжнародних вантажоперевезень Основні терміни доставки всіх...
Наймання транспортно-логістичної компанії: стратегічну перевагу або непотрібні витрати?
Наразі конкурентоспроможність на ринку стає все більш важливою,...
Що таке пошкоджений вантаж, як з ним поводитися і як цьому запобігти?
Для типового міжнародного маршруту перевезення повних контейнерів нижче...
Чого варто очікувати від ринку вантажних морських перевезень в 2020 році?
Менше, ніж через три місяці завершиться 2019 рік....