facebook

Бавовна, чай і рис — це лише деякі з товарів, які зробили Китай найбільшим в світі експортером товарів. При імпорті з Китаю повітряні перевезення, без сумніву, є найкращим способом швидкого перевезення ваших товарів. Нижче наводимо сім порад, які допоможуть імпортувати Ваші товари якомога успішніше.

1. Що таке «високий сезон» і як він може вплинути на перевезення? Високий сезон в авіаперевезеннях настає, коли починається період активної електронної комерція, і підприємства готуються до свят, таким як Різдво, Золотий тиждень, Китайський Новий рік і т. ін.. Щоб уникнути непотрібних витрат і затримок, обов’язково сплануйте доставку. Щоб оптимізувати потік товарів, якщо це можливо, зарезервуйте свої вантажі за кілька тижнів. Оскільки в цей період склади будуть дуже перевантаженими, завантаження і розвантаження товарів займе більше часу. Приготуйтеся до додаткової оплати, так як вартість доставки буде вищою. Якщо Ваша відправка також передбачає автомобільні перевезення, підготуйтеся до додаткових зборів за очікування автоперевезення. Обов’язково плануйте доставку і прогнозуйте обсяги Ваших вантажів, повідомляючи про це своєму експедитору. В цілому, електронна комерція стрімко розвивається і продовжує залишатися провідною рушійною силою, що сприяє зростанню глобальних авіаперевезень.

2. Що таке «магнітний контроль» і як він може вплинути на вантаж? Магнітні предмети класифікуються як небезпечні вантажі і обмежені для експорту шляхом авіаперевезень в Китай. Оскільки магнітні поля можуть створювати перешкоди для сигналів управління навігаційними системами повітряних суден, магнітний контроль проводиться до завантаження експортних товарів. Якщо Ви відправляєте магнітні товари, такі як магніти, феритові сердечники, нікель або кобальт, товар має пройти магнітний контроль. Також аудіообладнання, таке як динаміки, мікрофони та інші приладдя: фени, мобільні телефони та комп’ютери, а також магнітні пакувальні матеріали, можуть потребувати проходження магнітного контролю.

3. Як відправляти свої товари — в коробках чи на піддонах? У кожного варіанту є свої плюси і мінуси, і це, звичайно, залежить від типу товару, який Ви відправляєте. Вантажовідправник несе відповідальність за те, щоб товар був упакований і підготовлений до перевезення та витримував навантаження при транспортуванні. Коли коробки переповнені, а в літаку вище розташована важча тара, вантаж може бути пошкоджений. Крім того, оскільки великі обсяги товарів доставляються з Китаю повітряним транспортом, ризик втрати посилок є вищим через їх розмір. Ви можете попросити свого експедитора розмістити Ваші посилки на піддоні, щоб мінімізувати ризик пошкодження. При відправці товарів у коробках, картон упаковки може бути досить м’яким, що збільшує ризик пошкодження вантажу. Авіаперевезення часто використовуються для дорогих перевезень, тому безпека э дуже важливою. Доставка Ваших товарів на піддонах передбачає те, що вони будуть краще захищені. Також легше перевозити кілька товарів одночасно. З іншого боку, в період високого сезону може бути простіше отримати місце при відправці коробок, а не піддонів. Використання піддонів може збільшити транспортні витрати, так як до вантажу додаються вага і обсяг.

4. Консолідовані поставки і прямі поставки — коли і що обрати? Консолідовані поставки вигідні, якщо Ваші товари мають кілька пунктів отримання в певному регіоні Китаю. Ваш експедитор збирає окремі вантажі в один і той же день і об’єднує їх в одну вантажівку. Потім Ваш товар відвантажується і доставляється кінцевому користувачеві в установлений термін. Консолідовані поставки дозволяють Вам встановлювати правила щодо строків доставки, оптимізувати потік товарів і спрощувати складування. Ваш експедитор може також запропонувати інспекцію вантажів в якості додаткової послуги або інших послуг, пов’язаних із зберіганням і розподілом. Прямі поставки вигідні, якщо Ваші перевезення термінові або не дуже часті. При прямих поставках посилки будуть відправлятися першим доступним рейсом по мірі їх підготовки.

5. Що потрібно знати про внутрішні перевезеннях в Китаї? У Китаї існує велике навантаження на транспортну інфраструктуру, особливо в великих містах, де часто спостерігаються затори на дорогах, а різниця між годинами пікового і не пікового навантаження мінімальна. Щоб уникнути непотрібних витрат і затримок, будьте уважні і дотримуйтеся дати закінчення завантаження товару перед його відправкою, щоб упевнитися, що Ваші товари вчасно зареєстровані для проходження запланованого повітряного транспортування.

6. Що потрібно знати про експортні ліцензії та митні процедури? Вантажовідправник зобов’язаний мати експортну ліцензію, що дає право на відправку товарів з Китаю, інакше товари не пройдуть митну перевірку Китаю. Якщо у вантажовідправника немає експортної ліцензії, і Ви експортуєте товари на умовах EXW (Ex Works), з Вас буде стягуватися плата за експортну ліцензію.

7. Як відрізняються умови доставки FOB і EXW? FOB (Free On Board) вказує на те, хто несе відповідальність за оплату транспортних витрат. Це локація, де право власності на товар переходить від продавця до покупця. EXW (Ex Works) передбачає мінімальні зобов’язання продавця і відповідальність покупця за виконання всіх завдань з оформлення експорту та імпорту, а також із організації перевезення і страхування. Це дає покупцеві можливість для більшого контролю перевезення.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ У РОЗДІЛАХ:

Морські лінії отримають рекордний прибуток

Безпрецедентний прибуток Спотові ставки на початку другого півріччя...

Як обстановка в одному з найбільших портів Китаю впливає на міжнародні морські перевезення

Що відбувається в порту Яньтянь Час очікування для...

У США вже готуються до різдвяної кризи вантажоперевезень

Про роздрібну торгівлю в США До різдва залишається...

Авіаперевезення вантажів: останні тенденції в галузі

Обстановка на ринку авіаперевезень Ринок авіаперевезень настільки завантажений,...

Закон про мультимодальні перевезення: цілі і основні положення

На початку березня проект закону «Про мультимодальні перевезення»...

Особливості виходу на китайський ринок

Торговельне партнерство України та КНР КНР – найважливіший торговельний партнер...

Scroll Top

  Загрузите Ваше резюме:
  Выбрать файл:

   Завантажте Ваше резюме:
   Вибрати файл:

    Upload your resume:
    Select file: