facebook

При мультимодальних або LCL і LTL перевезеннях компанія Гуд Логістік здійснює весь ланцюжок доставки, включаючи крос-докінг вантажів (процес приймання та відвантаження товарів здійснюється через склад безпосередньо, без розміщення в зоні довготривалого зберігання).

Ми надаємо всі послуги: стафірування, перевантаження, переформування і розформування контейнерів, тому Вам залишається лише правильно поставити нам завдання – Ваш експортний вантаж буде доставлений потрібному споживачеві потрібним транспортом, а Ваш імпорт прийде Вам в потрібний час і в потрібне місце.

ВСІ ПОСЛУГИ В ОДНОМУ МІСЦІ

При будь-яких перевезеннях – найзручніше працювати з перевізником, здатним надати абсолютно всі супутні послуги, а при змішаних перевезеннях крос-докінг потрібен в 80% випадків

НАДІЙНІСТЬ І ЕКОНОМНІСТЬ

Послуги перетарки при мультимодальному перевезенні завжди вигідніше здійснювати з тим же перевізником, який виконує і всі інші завдання.

НАЙКРАЩИЙ СЕРВІС

Ми завжди намагаємося задовольнити всі побажання клієнта, що прекрасно не тільки для клієнта, а й добре для нашого постійного розвитку та введення все нових технологій і сервісів.

Є питання ?

  Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму і наші фахівці зв’яжуться з вами протягом найближчого часу.

  Популярні статті

  Особливості виходу на китайський ринок
  Торговельне партнерство України та КНР КНР – найважливіший торговельний партнер...
  Будівництво контейнеровозів: останні тенденції (частина 2)
  Про що йтиметься Це друга частина блогу про...
  Будівництво контейнеровозів: останні тенденції (частина 1)
  Замовлення і фрахтові ставки Упродовж десятиліть в галузі...
  Scroll Top

   Загрузите Ваше резюме:
   Выбрать файл:

    Завантажте Ваше резюме:
    Вибрати файл:

     Upload your resume:
     Select file: