Posted by admin
Category:

Транспортування продукції для зеленої енергетики, зокрема, сонячних панелей та інверторів, є одним із профільних логістичних напрямків діяльності компанії Гуд Логістік.

Морське перевезення товару в контейнері – це найекономніший та найбезпечніший варіант перевезення даного типу продукції. Переваги полягають у тому, що транспортні витрати скорочуються до мінімуму, а сам товар не піддається впливу зовнішнього середовища.

Спеціалісти компанії Гуд Логістік підберуть для Вас найоптимальніший варіант перевезення, при необхідності нададуть можливість складського зберігання вантажу та допоможуть вирішити всі питання з документацією та митним оформленням вантажу.

Перевезення сонячних батарей – це надзвичайно складний технологічний процес, що вимагає професійного підходу. Довірте перевезення Вашого вантажу фахівцям нашої компанії, і Ви отримаєте високоякісне обслуговування за максимально конкурентними цінами.

Для участі в термінових проектах ми готові надати сервіс залізничним транспортом через Польщу та Україну з гарантією збереження вантажу.

2

Раді познайомити вас з нашим фахівцем Оксаною в галузі зеленої енергетики. У зв’язку з глобальним зростанням у сфері поновлюваних джерел енергії, виникає гостра потреба в кваліфікованих фахівцях із організації міжнародної доставки, що мають спеціальні знання у відповідній технології.

Оксана наш професіонал, завдяки якій були успішно здійснені одні з перших поставок великих імпортерів країни. Багаторічний досвід роботи Оксани в сфері мультимодальних перевезень гарантує безпеку, дотримання термінів і якість послуг, що надаються.

ОПТИМАЛЬНИЙ ЧАС ДОСТАВКИ

Значну частину вантажів ми доставляємо раніше заявлених термінів

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ми завжди оптимізуємо маршрут і перелік необхідних послуг, внаслідок чого максимально мінімізуємо Ваші витрати.

КУДИ ЗАВГОДНО

Будь-яка точка суші євразійського континенту де є асфальт доступна для нашої послуги авто доставки

Є питання ?

Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму і наші фахівці зв’яжуться з вами протягом найближчого часу.

Популярні статті

7 майбутніх глобальних тенденцій в логістиці

Ми знаходимося в дуже трансформується епосі, так званій…

Топ 6 переваг авіаперевезень

Авіаперевезення є ключовим фактором у підтримці глобальної торговельної…

10 умов доставки, які повинен знати кожен міжнародний вантажовідправник

Розуміння умов доставки абсолютно необхідне при транспортуванні товарів…

Загрузите Ваше резюме:
Выбрать файл:
Завантажте Ваше резюме:
Вибрати файл:
Upload your resume:
Select file: