Перевезення товарів для фармацевтичної промисловості – дуже відповідальне завдання, що вимагає максимальної обережності та чіткого дотримання необхідних умов зберігання.

Підвищені вимоги, в більшості випадків, полягають у дотриманні температурного режиму та вологості для транспортування і зберігання. Недотримання правил і стандартів перевезення ліків може викликати псування і втрату всієї партії товару.

  • Висококваліфіковані фахівці компанії Гуд Логістік чудово обізнані з усіма аспектами та особливостями перевезення фармацевтичної продукції.
  • Розроблені нами логістичні рішення повністю відповідають жорстким вимогам фармацевтичної індустрії.
  • Наші водії-експедитори чітко дотримуються інструкцій щодо процедури завантаження (вивантаження), а також перевезення медикаментів, ліків і препаратів.
  • Компанія Гуд Логістік дотримується усіх вимог міжнародного та регіонального законодавства в сфері міжнародного транспортування лікарських засобів.
  • Ми доставляємо фармацевтичну продукцію автомобільним транспортом з використанням спеціалізованої спеціальної рефрижераторної техніки, по морю, рефрижераторними перевезеннями на залізничному транспорті, а також, використовуючи мультимодальні маршрути доставки.
  • У разі необхідності термінової доставки медичних препаратів організовуємо перевезення спецконтейнерами за допомогою авіатранспорту.
2

Раді представити Вам нашого професіонала Наталю, яка спеціалізується на доставці товарів фармацевтичної галузі. Транспортування медикаментів, а також сировини для виготовлення ліків, вимагає суворого дотримання норм і наявності відповідного обладнання.

Наталя – професіонал з багаторічним досвідом доставки медичного обладнання, техніки, виробів медичного призначення, лікарських препаратів від дверей до дверей. Особливу увагу Наталя приділяє безпеці вантажу, що перевозиться, тому транспортування здійснюються з дотриманням всіх норм, міжнародних правових актів і законів у сфері доставки лікарських препаратів.

Ми дотримуємося точних часових параметрів, що дозволяє встановлювати поточне місцезнаходження вантажу і час прибуття. Наталя розробить для Вашого вантажу оптимальний маршрут, що виключить можливість надзвичайних ситуацій в дорозі і мінімізує ризики.

ОПТИМАЛЬНИЙ ЧАС ДОСТАВКИ

Значну частину вантажів ми доставляємо раніше заявлених термінів

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ми завжди оптимізуємо маршрут і перелік необхідних послуг, внаслідок чого максимально мінімізуємо Ваші витрати.

КУДИ ЗАВГОДНО

Будь-яка точка суші євразійського континенту де є асфальт доступна для нашої послуги авто доставки

Є питання ?

Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму і наші фахівці зв’яжуться з вами протягом найближчого часу.

Популярні статті

7 майбутніх глобальних тенденцій в логістиці

Ми знаходимося в дуже трансформується епосі, так званій…

Топ 6 переваг авіаперевезень

Авіаперевезення є ключовим фактором у підтримці глобальної торговельної…

10 умов доставки, які повинен знати кожен міжнародний вантажовідправник

Розуміння умов доставки абсолютно необхідне при транспортуванні товарів…

Загрузите Ваше резюме:
Выбрать файл:
Завантажте Ваше резюме:
Вибрати файл:
Upload your resume:
Select file: