Перевезення будівельних матеріалів – це одна з найбільш затребуваних послуг у сфері логістики.

Однак у даного виду перевезень є своя специфіка. Незалежно від типу рухомого складу і маршруту слідування, при перевезенні будівельних матеріалів необхідно суворо дотримуватися правил їх транспортування, адже міжнародні перевезення багатьох категорій будматеріалів зокрема фарб, емалей, оліфи і лаків відносять до категорії перевезень небезпечних вантажів.

Важливо, щоб транспорт повністю відповідав специфіці і габаритам вантажу, а при завантаженні та перевезенні необхідно чітко дотримуватися технічних умов, що зазначені виробником.

Компанія Гуд Логістік тривалий період займається міжнародними перевезеннями, організацією експорту та імпорту, а також митним оформленням будівельних матеріалів. Обираючи послуги нашої компанії, Вам не потрібно буде хвилюватися за безпечне перевезення та проходження Вашим вантажем митних процедур.

Наша компанія організує весь процес перевезення таким чином, щоб зекономити Ваші кошти та позбавити зайвих клопотів.

2

Раді представити Вам нашого професіонала Наталю, яка спеціалізується по доставці будівельних матеріалів.

Будівельні матеріали застосовуються повсюдно. Регулярно здійснюється величезна кількість будівельних робіт, в рамках яких використовуються різноманітні види конструкцій, сухих сумішей, негабаритних виробів тощо. Всі будматеріали неможливо зарахувати до однієї певної категорії вантажів, оскільки вони можуть істотно відрізнятися між собою за вагою, габаритами, технічним характеристиками. Відмінності настільки істотні, що для будівельних матеріалів не існує єдиних правил транспортування.

Завдяки знанням Наталі і партнерським домовленостям, ми залучаємо для організації вантажоперевезень всі види транспорту і розробляємо мультимодальні схеми, враховуючи особливості вантажу.

Наша компанія гарантує своєчасну доставку будь-яких товарів, незалежно від географії і складності транспортування. Взаємовигідна співпраця з найбільшими компаніями-перевізниками дає можливість пропонувати вигідні фінансові умови нашим клієнтам і зберігати незмінно високий рівень сервісу.

ОПТИМАЛЬНИЙ ЧАС ДОСТАВКИ

Значну частину вантажів ми доставляємо раніше заявлених термінів

НАЙКРАЩА ЦІНА

Ми завжди оптимізуємо маршрут і перелік необхідних послуг, внаслідок чого максимально мінімізуємо Ваші витрати.

КУДИ ЗАВГОДНО

Будь-яка точка суші євразійського континенту де є асфальт доступна для нашої послуги авто доставки

Є питання ?

Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете дізнатися тарифи, будь ласка, заповніть форму і наші фахівці зв’яжуться з вами протягом найближчого часу.

Популярні статті

7 майбутніх глобальних тенденцій в логістиці

Ми знаходимося в дуже трансформується епосі, так званій…

Топ 6 переваг авіаперевезень

Авіаперевезення є ключовим фактором у підтримці глобальної торговельної…

10 умов доставки, які повинен знати кожен міжнародний вантажовідправник

Розуміння умов доставки абсолютно необхідне при транспортуванні товарів…

Загрузите Ваше резюме:
Выбрать файл:
Завантажте Ваше резюме:
Вибрати файл:
Upload your resume:
Select file: