Головна » Послуги

Наші послуги

Компанія надає всі можливі логістичні послуги для представників різних галузей.

Морські перевезення

Good Logistics надає послуги міжнародних контейнерних перевезень як для експортерів, так і для імпортерів. Ми працюємо тільки з кращими морськими лініями по всіх напрямках. Наш досвід дозволяє надавати клієнтам найкращий сервіс.

Авіаперевезення

Досвід компанії Good logistics в сфері авіаційних перевезень дозволяє запропонувати вам якісний сервіс і кращі ціни на авіаперевезення з Китаю, Європи, країн Північної і Південної Америки

Автоперевезення

Наша діяльність не обмежується територією України, ми забезпечуємо перевезення автомобільним транспортом по всій Європі.

Залізничні перевезення

Компанія Гуд Логистикс пропонує перевезення зернових та інших товарів за допомогою залізничних вагонів. У нас найкращі умови і завжди знайдуться в наявності вагони.

LCL-SEA, LCL-RAIL & LTL SERVICES

Імпортерам та експортерам ми пропонуємо LCL сервіс з будь-яких країн Азії, Північної та Південної Америки, Африки через порти Європи, а також здійснюємо обробку і автодоставку вантажів клієнтам як по Європі так і в Україну. Додатково можливо митне оформлення.

Складська логістика

Ми надаємо нашим клієнтам всі необхідні складські послуги в тому числі і на митно-ліцензійних складах: завантаження і вивантаження, перетарка, зберігання консолідація і навпаки – розподіл контейнерних вантажів.

Внутрішньопортове експедирування

Компанія Good Logistics має величезний досвід у оформленні всієї необхідної внутрішньопортової документації на будь-які типи вантажів і готова максимально скоротити терміни отримання перепустки для вивозу з порту Вашого імпорту та дозволу на завантаження Вашого експорту в портах Одеси.
peretarka-n

Перетарка

При мультимодальних або LCL перевезеннях компанія Good Logistics здійснює весь ланцюжок доставки включаючи перетарку вантажів за допомогою сучасного спеціалізованого обладнання в Одесі.

Митне оформлення

Ми надаємо повний пакет послуг необхідних при будь-яких міжнародних перевезеннях як FCL так і LCL. Підготовка документів, розрахунок митних платежів, консультації з кодування товарів, заповнення митних декларацій та навіть супровід на митниці.
Summary