Posted by admin
Category:

В українського монополіста в галузі залізничних перевезень проблеми були вже досить давно. Трохи більше тижня минуло з моменту, коли “Укрзалізниця” оголосила технічний дефолт після прострочки виплат за деякими борговими зобов’язаннями, як раптом компанія запустила новий онлайн-сервіс.У такі непрості часи інноваціями зазвичай жертвують на користь вирішення більш нагальних проблем. Але ні, прес-служба “Укрзалізниці” анонсувала запуск нового інтерактивного сервісу, що дозволяє отримати інформацію про вільні порожні вагони для залізничних перевезень в режимі онлайн. Сервіс буде особливо корисний у плануванні навантажувальних операцій і істотно спростить життя всім клієнтам бо тепер не можна буде маніпулювати цифрами – інформація про наявність вагонів буде доступна “з перших рук”.

Що вміє сервіс?

За допомогою інструменту можна дізнатися скільки вагонів доступно виходячи з наступних параметрів:

  • Парк
  • Країна власник
  • Тип вагона
  • Дислокація
  • Відділення

Іноді сервіс працює не зовсім моментально, але загальне враження від нього досить позитивне. Фільтр прекрасно справляється з відображенням кількості вагонів певного типу в певному місці. У фільтрі навіть є функція пошуку вагонів за критерієм останнього перевезеного вантажу, але нам так і не вдалося змусити її працювати. Сервіс працює в тестовому режимі менше тижня, тому є всі шанси, що ця помилка буде виправлена в найближчий час.

І все?

За повідомленням прес-центру “Укрзалізниці”, функціонал сервісу буде розширюватися виходячи з побажань користувачів. Чим більше зворотного зв’язку отримає команда розробки, тим більше ідей і побажань буде реалізовано в наступних версіях. Оцінити функціонал і відправити ваші ідеї з розвитку ви можете на сайті “Укрзалізниці” в розділі Пошук вільніх вагонів.

Scroll Top
Загрузите Ваше резюме:
Выбрать файл:
Завантажте Ваше резюме:
Вибрати файл:
Upload your resume:
Select file: